Clear Blue těhotenský test

těhotenský testČas od času si dělá každá žena těhotenský test, ať už z důvodu, že se těší na těhotenství, nebo naopak má strach, že je těhotná. Na trhu je na výběr z mnoha druhů testů, některé jsou levnější, jiné dražší. Jak jsou spolehlivé? Těžko říct, někdy ano, někdy ne.

Clear Blue těhotenský test od firmy SPD Swiss se chlubí, že je přesný na 99% a může se provést již 4 dny před menstruací. A v den, kdy očekáváte menstruaci, se přesnost blíží téměř 100%. Jedná se o velmi moderní a digitální test, protože navíc zjistí, jak dlouho jste těhotná.

V případě testování před očekávanou menstruací, použijte ranní moč, kdy v kelímku s močí přidržíte tyčinku po dobu pěti vteřin. Za tři minuty už uvidíte výsledek. Výsledek testu bude buď + (jste těhotná), nebo - (nejste těhotná).

Pokud vám vyjde, že "+ jste těhotná", tak vám i určí, jak dlouho. Nemusíte proto spoléhat na často nepřesné datum, které vám určí gynekolog (určuje datum na jiném principu než ClearBlue těhotenský test), ale budete ho vědět samy. Pokud se u + objeví 1 - 2,
jste 1 - 2 týdny těhotná, 2 - 3 - jste těhotná 2 - 3 týdny. Pokud 3+, tak jste těhotná více než tři týdny a dítě bylo počato před více než 3 týdny.

Pokud vám vyjde "nejste těhotná" a menstruace nepřijde ani následující den, proveďte Clear Blue těhotenský test znova.

Cena těhotenského testu ClearBlue Digital se pohybuje okolo 100 Kč. Jedná se ale o velmi spolehlivý test, který nabízí to, co dosud žádný jiný. Firma vyrábí i klasické testy, které jsou také velmi účinné.

Foto: clearblue.com