Kde koupit oblečení pro baculky?

Oblečení H&M

oblečení pro boubelky a baculky

4.5.2013
Máte už po krk super štíhlých nebo vychrtlých modelek? A naopak máte pocit, že pro boubelky v obchodech nic není? Tak se přestaňte vztekat a podívejte se na zajímavé tipy, kde můžete koupit nadměrné oblečení. V mnoha obchodech se totiž u velikosti 42 zpravidla končí a několik málo obchodů nabízí i větší velikosti.

Největším problémem při nakupování módy pro baculky je ten, že pokud nějaké oblečení najdete, tak je buď velmi drahé, nebo nevypadá pěkně. V normálních obchodech toho moc nemají a vy se tak můžete spolehnout na velmi malou nabídku v některých obchodech nebo se poohlédnout často na širší výběr u trhovců. Záleží tak jen na vás, jaké oblečení si vyberete. Nemyslete si ale, že neseženete moderní oblečení, musíte navštěvovat obchody a dívat se.

Kolekce od H&M

Oblíbená švédská módní značka H&M pravidelně nabízí kolekce H&M+, což je móda pro plnoštíhlé ženy. Krásné kousky si můžete pořídit až do velikosti 3XL za velmi příznivou cenu. Můžete si koupit jednodílné i dvoudílné plavky, trička, topy, košile, legíny, kalhoty, šaty i sukně podle nejnovějších trendů. Zaručeně si vždy vyberete.

Lindex má také velký výběr

Pokud vás nabídka výše jmenované značky neoslovila, podívejte se do prodejen švédské značky Lindex. Také tam naleznete větší velikosti v kolekci Generous až po velikost 3XL. Naleznete tam mnoho zajímavých kousků od halenek, po bundy či džíny. Výhodou je, že si můžete vybrat z mnoha barev a nezaplatíte za toto oblečení hodně.

Podívejte se i do C&A

Německá značka C&A má velkou nabídku nadměrných velikostí. U této značky si můžete pořídit oblečení až do velikosti 56. CA nabízí velký výběr, většina oblečení se dá koupit v mnoha velikostech (i větších) a v sekci XL je móda až do zmiňované velikosti. Koupíte tam levné oblečení nejen pro ženy, ale i pro muže ve větších velikostech.

Samozřejmě, že i další značky nabízí oblečení v nadměrných velikostech, my jsme si však představili jen tyto tři značky, jejichž obchody se nacházejí ve větších městech.

Kupte si plavky ve větších velikostech na tomto plavkovém webu.

Oblečení H&M

oblečení pro boubelky a baculky

Móda Lindex

móda xxl/trendy-plavky-2013/

Foto: hm.com, lindex.cz

Doporučujeme také:
Ombré styl
5 módních trendů na rok 2013
Boty se cvočky vám nesmí doma chybět


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.