Kabelky a tašky Desigual za super ceny!

Kabelky Desigual

kabelky desigual

Oblíbená španělská značka Desigual, která vznikla již v roce 1984, patří mezi nejpopulárnější značky vůbec. Trendy oblečení, kabelky, tašky, boty a další doplňky vždy ukazují, že se jedná o kreativní módu, která není určená jen pro mladé, ale i pro všechny ženy, které chtějí novou módu. Každá nová kolekce představuje nové módní trendy, které dobývají svět.

Kabelky Desigual jsou ve světě módy pojmem; skvělý design, styl a velký výběr - to jsou hlavní přednosti těchto módních doplňků. Každá kabelka je jedinečná, značka nabízí jak psaníčka a menší kabelky, tak i větší kabelky a tašky nebo kabelky přes rameno. Většinu zdobí charakteristický vzor pro značku Desigual. Nikdy tak nesáhnete vedle, pokud si takovou kabelku pořídíte.

Velký výběr kabelek, tašek a peněženek najdete v tomto internetovém obchodě.

Hlavní výhody kabelek Desigual

Mezi nejvýznamnější výhody kabelek a tašek Desigual určitě patří tyto:

  • Světoznámá značka
  • Kvalitní provedení
  • Originální barvy, design a originální vzor
  • Velký výběr kabelek
  • Dostatek kapsiček
  • Nastavitelný popruh
  • Super ceny - momentálně jsou výprodeje v tomto obchodě
  • Zajímavé aplikace a doplňky
  • Jsou snadno dostupné, koupíte je například zde

kabelky desigual

Kolik kabelky a tašky Desigual stojí?

Každý by nejspíš řekl, že když se jedná o tak známou značku, že kabelky budou velmi drahé, ale opak je pravdou. Kabelky Desigual ve slevě určitě koupíte tomto obchodě, kde mívají dost často na ně slevy a výprodeje. Tak tam můžete koupit nejlevnější kabelku Desigual v českých obchodech vůbec, ve výsledku bude levná. Levné můžete koupit i na serveru Aukro nebo Mimibazar, ale nikdy předem nepoznáte, jestli se nejedná o fake nebo jestli není už hodně použitá. To stejné se týká i nákupu přes bazar.

Často nakupovaná je kabelka do ruky nebo kabelka přes rameno z koženky nebo textilu s unikátními vzory. Desigual také nabízí i peněženky, které mají design ve stejném duchu.

Co všechno můžete od Desigualu pořídit?

Tato značka nespecializuje pouze na kabelky, peněženky a módu, ale najdete to u ní mnohem více.

Z doplňků si u ní koupíte již zmiňované kabelky, tašky, peněženky, batohy, náramky a z módy šátky, šaty, sukně, trička, topy, kabáty, svetry, čepice i rukavice. Také prodává zajímavou bižuterii a boty. Z tak rozsáhlé nabídky si určitě vybere úplně každá žena, kdo dbá na nejnovější módní trendy.

Do domácnosti v rámci Desigual Home najdete předložky do koupelny, do kuchyně chňapku, kuchyňskou zástěru, do ložnice polštářek, župan, povlečení, ručník i kosmetické taštičky.

kabelky desigual

Oblíbené názvy kabelek

Desigual dělí své výrobky do několika sérií a podle nich můžete koupit i další věci, které k sobě podle barvy, vzoru a designu sedí. Z tohoto důvodu mají vždy složený název z několika slov, přičemž se podle něj zjistíte sérii a typ daného výrobku.
Mezi ty nejoblíbenější názvy patří: McBee Bolas Rojas, Brooklyn Bolas Rojas, Folded Eclipse, Folded S Patch, Saint Tropez Audrey, Bandolera Universe, Dublin Flojigsaw, Rottardam Flower Diamond, Ibiza S Patch, Monaco Sweet Pekin, Malta Printed Fur, Lengueta Flower Geometric, atd.

Každá žena, která se jednou koupí jen jedinou věc od Desigualu, pravděpodobně propadne mánii těch charakteristických vzorů. Originální vzory pomohou ženám vystoupit z davu, dodají ji lepší sebevědomí a hlavně nikdy nebude litovat, protože se jedná o velmi kvalitní produkty.

Pokud ještě nemáte ve sbírce svou kabelku nebo tašku Desigual, určitě si alespoň jednu pořiďte. Pestrobarevná kabelka se hodí k téměř každému outfitu, tak nezahálejte a kupte si ji. Zrovna v tomto eshopu mají obrovské slevy, což je opravdu skvělé. Můžete tak vám i vybraný kousek koupit opravdu levně.

Peněženky Desigual

peněženky desigualFoto: zoot.cz

Podívejte se na:
Kožešinová vesta se bude hodit
Máte rádi dámské válenky?
Jaké zvolit zimní kozačky?