Copy opět přicházejí na scénu! Vyzkoušejte rybí cop!

10.9.2013
Až moc dlouho byly oblíbené rozpuštěné vlasy, které vlály po zádech a ramenou. Možná je teď čas na změnu, neboť do popředí se dostávají nejrůznější copy a culíky. Pokud si myslíte, že pletený cop se hodí akorát tak do první třídy na základní škole, tak to se pletete. Poslední dobou se jedná o skvělý trend, který byste určitě neměla opomíjet.

rybí copNejčastěji si představíte, že upletený cop jeden cop nebo dva po stranách. Letos si ale můžete všimnout, že se nosí nejen francouzský cop, ale i rybí cop nebo jeden delší upletený cop, který jen tak pohodíte na rameno nebo rovnou uplete právě k jedné straně. Cop nebo copy vypadají v každé příležitosti skvěle, ať už jdete do školy, práce nebo na večírek. Vždy vykouzlíte velmi zajímavý účes.

Jak na rybí cop?

Rybí cop je velmi oblíbený, tak trochu připomíná rybí kost a poslední dobou zažívá doslova boom. Oblíbily si jej hlavně ženy s vlasy až po pas. Postup je velmi jednoduchý, tak si jej můžete vyzkoušet. Ze začátku se vám sice může zdát, že se jedná o náročný postup, ale brzy zjistíte, že je vlastně strašně jednoduchý.

Postup u rybího copu

1. Nejprve vlasy pořádně rozčesejte, vlasy by neměly být jemné, tak jako tomu bývá hned první den po umytí, ale raději si tento účes nechejte až na druhý den. Nebo vlasy můžete lehce pokropit vodou.
2. Rozdělte vlasy na dva stejné prameny.
3. Z každého pramene z vnější strany vezměte menší pramínek vlasů a ty dva zapleťte. Poté zase vezměte vnější pramen a neustále tak postupujte až budete mít upletený cop.
4. Na konec nezapomeňte vlasy pořádně stáhnout pevnou gumičkou.

Uplést rybí cop se vám napoprvé určitě pěkně nepodaří, proto je dobré neustále zkoušet a zkoušet.
Také se můžete podívat na video, jak se plete rybí cop, které vám může pomoct.

Pokud si jej pletete sama, pravděpodobně jej budete plést na jednu stranu. Jinak neuvidíte přesně prameny při pletení. Pokud vám ho někdo dělá, můžete si tento cop nechat udělat od temene hlavy až přímo k zádům.
Pletení copu musí být opravdu precizní, ať máte výsledek opravdu pěkný.

Nejde-li vám cop pěkně uplést, tak jediným funkčním řešením je, že neustálé zkoušení. Časem zjistíte, že po určitém tréninku, se vykouzlíte na hlavě krásný rybí cop.

Video s návodem


Foto: youtube.com

Podívejte se také na:
VotočVohoz - internetový bazar s oblečením
Dny Marianne 2013
Mrkněte na trendy kabelky


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.