Zmenšovací podprsenka Triumph

Triumph - nová kolekce

zmenšovací podprsenka triumph

Zmenšovací podprsenka za nejlepší cenu! Jen dnes


Zmenšovací podprsenky jsou oblíbenými podprsenkami pro ženy a dívky, které mají větší poprsí, ale chtějí ho opticky zmenšit. Švýcarská firma Triumph vyrábí kvalitní spodní prádlo, podprsenky (push-up, sportovní, bez výztuže, bez kostic, mateřské, zmenšovací) a různé další doplňky pro ženy a dívky. Nabídka je velmi bohatá a tak si může každá žena vybrat svou velikost i barvu.

zmenšovací podprsenka triumph

Zmenšovací podprsenka Triumph patří k nejoblíbenějším zmenšovačkám, které jsou na českém trhu dostupné. Mají velký výběr velikostí a začíná se často již u velikosti 70D a končí u 95F.

zmenšovací podprsenka triumph

Nejvyhledávanější model zmenšovací podprsenky Triumph je Comfort Minimizer. V obchodech můžeme zakoupit klasickou velikost 70D až 95F. Bohužel tento skvělý model se již přestává vyrábět, proto je možné koupit si poslední kusy v internetových obchodech nebo v některých kamenných obchodech. Možná to ale už neplatí.


Nová zmenšovací podprsenka od Triumphu


Triumph už představil nové nástupce této zmenšující podprsenky, na které se můžete podívat na fotkách (každá kolekce je typická novým kouskem). Jsou pohodlné, dobře sedí a kvalita je opět špičková. Pokud jste si tuto podprsenku a hlavně její skvělý zmenšovací efekt oblíbila, budete zaručeně spokojena.

Comfort Minimizer

zmenšovací podprsenka triumph

Triumph - nová kolekce

zmenšovací podprsenka triumph

Foto: LuxusniPradlo.cz

Podívejte se také na:
Ladyform Soft W
Spodní prádlo Victoria Secret
Louis Vuitton šátek