Zmenšovací podprsenka Triumph

Triumph - nová kolekceZmenšovací podprsenka za nejlepší cenu! Jen dnes


Zmenšovací podprsenky jsou oblíbenými podprsenkami pro ženy a dívky, které mají větší poprsí, ale chtějí ho opticky zmenšit. Švýcarská firma Triumph vyrábí kvalitní spodní prádlo, podprsenky (push-up, sportovní, bez výztuže, bez kostic, mateřské, zmenšovací) a různé další doplňky pro ženy a dívky. Nabídka je velmi bohatá a tak si může každá žena vybrat svou velikost i barvu.

Zmenšovací podprsenka Triumph patří k nejoblíbenějším zmenšovačkám, které jsou na českém trhu dostupné. Mají velký výběr velikostí a začíná se často již u velikosti 75D a končí u 95F.

Nejvyhledávanější model zmenšovací podprsenky Triumph je Comfort Minimizer. V obchodu můžeme zakoupit klasickou velikost 75D až 95F, ale v Rakousku a v zemích severní Evropy je mají už velikosti od 70D. Bohužel tento skvělý model se již přestává vyrábět, proto je možné si koupit poslední kusy v internetových obchodech nebo v některých kamenných obchodech.


Nová zmenšovací podprsenka od Triumphu


Triumph už představil nové nástupce této podprsenky, na které se můžete podívat na fotkách (každá kolekce je typická novým kouskem). Jsou pohodlné, dobře sedí a kvalita je opět špičková. Pokud jste si tuto podprsenku a hlavně její skvělý zmenšovací efekt oblíbila, budete zaručeně spokojena.

Comfort Minimizer

Triumph - nová kolekce

Foto: triumph.com

Podívejte se také na:
Spodní prádlo Victoria Secret
Louis Vuitton šátek


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.