Takko Fashion - leták

móda

19.7.2013
Německá značka Takko Fashion nabízí skvělé trendy oblečení pro celou rodinu. Obléknout se tam mohou jak ženy, muži, tak i děti. Takko každou chvíli představuje novou nabídku, kterou můžete najít nejen na prodejně, ale také si můžete prohlédnout aktuální leták, kde najdete nejnovější oblečení a nechybí ani slevy a akční nabídka.

Leták značky Takko

Takko Fashion pravidelně vydává leták s nejnovějšími trendy za dobrou cenu. Vydává jej téměř každý měsíc a vy si tak můžete vždy něco vybrat. Je možné se podívat na módu na podzim, zimu, jaro i léto. Leták si můžete vyzvednout na prodejně nebo vám může chodit do schránky, jak to v některých městech často bývá.

Levná móda pro každého

V Takku naleznete ty nejnovější módní kousky za skvělou cenu. Nemusíte kupovat tričko či šaty za tisíce, ale tam je pořídíte doslova za pá korun. A pokud zrovna natrefíte na slevy, tak si je koupíte za hubičku. Skvělými cenami je Takko Fashion velmi známé. Zajděte se podívat na prodejnu, abyste se mohli přesvědčit.

Vyberte si styl, který máte rádi

Takko Fashion nabízí několik stylů podle toho, co preferujete.
Pro ženy jsou ty styl casual (oblečení pro volný čas), feminin (móda se špetkou elegance) a young trend (módní trendy pro mladé).
Pro muže to je casual a young trend.
Pro holky a kluky se jedná o módu již od tří, čtyř let.
Dále se nesmí zapomenout na plavky, spodní prádlo a doplňky - brýle, šátky, šperky, šály, opasky,...

Letos nás čeká leták na červenec, srpen, září, říjen, listopad a prosinec.

Pokud chcete být v obraze, vždy si sežeňte aktuální leták Takko s nejnovější nabídkou této skvělé značky. Pokud máte rádi takový styl, určitě si tam něco vyberete. Výhodou módních kolekcí je to, že se zaměřují na několik zajímavých barev, které vždy v ní převládají. Pokud se vám daná barva líbí a sluší vám, máte téměř vyhráno a můžete nakupovat dle libosti.

Foto: takko-fashion.com

Podívejte se také na:
Tally Weijl představila novou módu na podzim
Podzimní a zimní bundy - novinky 2013
Dámské košile nesmí chybět ve vašem šatníku


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.