Lesklé kožené kalhoty se hodí nejen pro rebelky

Kalhoty H&M

koženkové kalhoty

6.2.2014
Lesklé kalhoty by se letos určitě měly objevit ve vašem šatníku, protože se jedná o hit. Kdysi tento nebo podobný trend nosily spíše drsné ženy, ale nyní se hodí opravdu pro všechny. Metalický odstín oblečení šel opět do módy předminulý rok a teď jej na kalhotách uvidíte velmi často. Co na lesklé kožené nebo koženkové kalhoty říkáte? Koupíte si je?

Kalhoty mnoha barev

Určitě si jako první barvu představíte klasickou černou, avšak teď se jedná o lesklou variantu. Touto barvou to ale nekončí a můžete vybírat i mezi jinými. Kovově lesklé kalhoty seženete i ve zlaté, bronzové, fialové, červené, hnědé nebo bílé. Navíc každé z nich jsou jinak lesklé (více nebo méně), některé jsou jen koženkové či kožené a od toho se odvíjí i odstín.

Výběr z vícero střihů

Pokud uvažujete o koupi těchto kalhot, tak je z čeho vybírat. Kromě různých barev si můžete vybrat i ze všemožných střihů. Oblíbené jsou jak koženkové legíny, tak i klasické dámské kalhoty, džíny, bokové kalhoty nebo kalhoty se zvýšeným pasem. Prodávají se také volnější kožené kalhoty. Takže, stačí jen najít dobrý obchod a vybírat.

Kalhoty Asos

koženkové kalhoty

Kde je koupíte?

Vzhledem k tomu, že se jedná poměrně o novinku, tak zatím v obchodech najdete pouze několik modelů. S novou kolekcí na jaro a léto si určitě přijdete na své. Můžete se na ně těšit například v těchto obchodech: H&M, Mango, Orsay, New Yorker, Van Graaf, Asos a dalších.

Nezapomeňte na vhodné kombinace

Pokud se vám takové lesklé kalhoty líbí, tak nezapomeňte, že je vhodné dbát na celkový outfit. K lesklým kalhotám zvolte svršek nejlépe ne příliš nápadný (vhodná je bílá či jiná jednobarevná blůza, košile, jemné vzory nebo maximálně tříbarevná halenka). Dále si můžete vybrat zajímavý doplněk (šperky, kabelka, brýle,...) a také ve střídmé barvě sako. Důležité je, ať nepůsobíte k smíchu díky přeplácanosti.

Kalhoty Mango

kožené kalhoty

Líbí se vám tento módní trend nebo si myslíte, že se pro vás moc nehodí?

Foto: hm.com, asos.com, mango.com
Podívejte se na:
Neonové oblečení pro odvážné
Metalická móda


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.