Krása - zajímavosti a rady

vlasy stříhání

Jak se ostříhat sama bez kadeřníka?

Pokud nejste spokojená s tím, co předvádí váš kadeřník či kadeřnice, ostříhejte se sama doma. Existují jednoduché rady, návody a videa, díky kterým se vám to podaří. Podívejte se na několik videí, kde se pěkně ukazuje, jak máte sama stříhat.

vlasy

Jak na rychlejší růst vlasů

Víte, jak je možné vlasy podpořit, aby rostly rychleji? Důležitá je správná strava, pravidelná péče a používání vhodných přípravků. Podívejte se na tipy, jak zrychlit růst vlasů. Možná některé znáte, ale i tak si je připomeňte, ať je můžete dodržovat.

plaz

Co dělat, aby vaše opálení vydrželo dlouho?

Krásně jste se na dovolené opálila a nechcete hned o zlatavou barvu přijít? Podívejte, co byste mohla dělat, ať vám barva co nejdéle vydrží. Se správnou péčí je vhodné začít již před dovolenou, také o kůži pečujte na dovolené a hlavně po ní.

satnik

Co nesmí chybět ve vašem šatníku?

Každý den přemýšlíte, co si obléknete a vždy se zoufale díváte po oblečení? Co tak obměnit svůj šatník? Podívejte se na tipy na oblečení, které by u vás nemělo rozhodně chybět. Nejlepší je mít oblečení do všech situací, stačí na to černá sukně, světlá halenka a další věci.

modelka

Jak se stát modelkou?

Chtěla byste se stát modelkou? Víte, co všechno musíte splňovat? Krásná a štíhlá postava není všechno, jak si mnohé dívky myslí. Potřebujete štěstí, výdrž, silnou vůli, znalosti a zajímavou tvář. K tomu je důležité dostat se pod křídla známé agentury.

nehty doma

Jak na modeláž gelových nehtů

Modeláž gelových nehtů je celkem snadná, vyžaduje cvik a trpělivost. Navíc po každé aplikaci vám to půjde lépe a lépe. Se sadou značně ušetříte a nehty si uděláte přesně podle sebe doma bez nutnosti při zlomení nehtu někam urychleně jít.

holení

Jakým způsobem se můžete zbavit chloupků?

Chloupky je možné oholit klasicky žiletkou, odstranit epilátorem, voskovými pásky nebo laserem od profesionálů. Jaká varianta vydrží nejdéle a jaká není moc dobrá? Každá má své výhody a nevýhody, takže záleží pouze na vás, co zvolíte.

vlasy

Kulmování vlasů je stále velmi oblíbené

Chcete mít krásné vlny? Vyzkoušejte kulmu na vlasy, která vytvoří opravdu zajímavé vlnky. Kulmování stále patří mezi velmi oblíbenou úpravu vlasů. Na druhou stranu časté kulmování může vlasy značně zničit, proto byste neměla zapomínat na pravidelnou péči.

oboci

Jak pečovat o obočí a jeho tvar

Správný i nesprávný tvar obočí ovlivňuje celý obličej. Už neletí tenké linky jako před lety, ale obočí by mělo působit přirozeně a hodit se k vašemu obličeji. Můžete si pomoct tužkou nebo barvou, ale v žádném případě byste to s ním neměla přehánět.

vlasy

Tipy na účesy pro polodlouhé vlasy

Nevíte, jaký si vybrat účes pro polodlouhé vlasy a chcete změnit razantně střih? Podívejte se na fotky, možná vás napadne nějaký zajímavý střih, kterým okouzlíte. Vlasy dlouhé na ramena vypadají velmi dobře, obzvláště se zajímavým střihem, kterým zaujmete.

oči a kruhy

Jak na kruhy pod očima?

Kruhy pod očima rozhodně nejsou něčím příjemným, ale čas od času se prostě objeví. Jak se jich můžete zbavit pomoci jednoduchých rad? A jak najít jejich příčina, ať se pořád neobjevují? Podívejte se. Osvědčené babské rady vám určitě pomohou.

krátké nehty

Krátké nehty jsou in!

Pokud jste si ještě nevšimla, tak dlouhé nehty už patří do starého železa a místo nich se dostávají do módy krátké nehty. Naopak jsou praktické a nepůsobí komicky jako ty dlouhé, se kterými se nedá pořádně ani nic dělat. Líbí se vám tento trend?

spánek

Zkrásněte během spánku

Kvalitní spánek je velmi důležitý - dodává energii, zlepšuje náladu, pleť i spalování tuků. Pokud se dobře nevyspíte, hned se to na vás projeví. Proto si vždy najděte 7 - 8 hodin, ulehejte a vstávejte ve stejnou dobu, pokud můžete, a očekávejte dobré výsledky.

podpatky

Vysoké podpatky časem zničí nohy

Vysoké podpatky miluje snad každá žena, která chce být in. Ale díky tomu se jí mohou vážně poškodit nejen nohy, ale i třeba páteř. Proto byste měla boty střídat, nohy procvičovat a provádět si masáže. I když nejlepší by bylo na podpatky zapomenout.

rybí cop

Rybí cop vypadá velmi dobře

Nevíte, co s dlouhými vlasy? Můžete si uplést rybí cop, který vypadá velmi dobře a hodí se ke všemu. Jedná se o skvělý účes, kterým každého zaujmete. Klasický culík nebo francouzský cop je už celkem nudný, proto přichází na scénu rybí cop.

maska

Jak se jednoduše zbavit nepříjemného akné?

Akné je strašákem mnoho mladých dívek i žen, pupínky na obličeji překáží a někdy se jich opravdu nedá zbavit. Co se ale podívat na rady, které by mohly pomoct? Důležitá je nejen péče o pleť, ale také správná strava? Zkuste vypustit sladkosti a uvidíte.

krátké tričko

Jaká móda a obuv ohrožuje zdraví?

V obchodech se prodává mnoho oblečení a obuvi, ale možná si všimnete, že některé není nejvhodnější pro dlouhodobé nošení. Můžete mít díky nim zánět močového měchýře, bolesti či zborcenou klenbu. Co tak se nad oblečením zamyslet, není lepší být zdravá než krásná a stylová?