Boty se cvočky jsou letošní nutností

Baťa

boty se cvočky si musíte rozhodně pořídit

12.4.2013
Jak už jsme zmínili v předchozím článku, tak letos jsou cvočky a další stříbrné ozdoby nezbytností. Můžete si koupit nejen oblečení, doplňky, ale i boty. Právě boty se cvočky skvěle doplní váš outfit, nevěříte, podívejte se na zajímavé módní tipy!

Cvočky, hroty, ostny, nýty, pyramidy a další kovové drobnosti jsou hitem roku 2013. Díky těmto ozdůbkám na botách či oblečení bude váš outfit pořádně trendy a hlavně v dobré kombinaci se hodí téměř všude. Ovšem extravagantní kousky si ale nechte na party. Letos si můžete koupit se cvoky téměř cokoliv od zmiňovaného oblečení (šaty, spodní prádlo, podprsenky, bundy, kalhoty) až po boty.

Baleríny, sandále i lodičky vkusně ozdobené cvočky

Vyberete-li si boty, které budou vkusně ozdobeny (tedy žádná extravagance), pak se hodí všude. Tyto boty si můžete obout do práce nebo školy. Nikdo se nad tím nebude pozastavovat, protože cvočky krásně boty doplní a ozdobí. Ať si vyberete baleríny, které jsou celé ozdobené cvočky nebo jen částečně, chybu určitě neuděláte. Stejně tak i trošku ozdobené kovovou dekorací lodičky vám dodají šmrnc. Dobře vypadají i sandále, které jsou hustě pokryty právě pyramidkami a cvočky. Samozřejmě, že naleznete i další boty - tenisky, kozačky a další.

Boty od CCC 2013

boty s ozdobami

Extravagantní boty se cvočky, hroty či ostny

Pokud chcete naopak vsadit na extravaganci, vyberte si boty se znatelnými hroty, nýty či ostny. Těmito ozdobami, které jsou někdy i několik centimetrů dlouhé, koupíte ozdobenou celou obuv, špičku nebo zadní část. Výborně vypadají černé kotníkové boty, jež mají na sobě výrazné stříbrné nebo zlaté ozdoby. Někde najdete i mix obou barev.

A kde je můžete koupit?

Teď přicházíme k tomu nejdůležitějšímu a to je, kde je můžete koupit. Boty s kovovými cvočky, železnou špičkou a dalšími ozdobami seženete v obchodech s obuví. Pěknou nabídku má například Baťa, Deichmann, Humanic, CCC a další. Můžete se také podívat do obchodů s módou - Zara, Lindex, H&M, také tam naleznete pěknou obuv, která bude mít ozdobné cvočky. Stačí se jen podívat na jejich nabídku v obchodech a zaručeně si vyberete ty pravé botky pro vás.

Tak co, líbí se vám tyto boty?

Extravagantní boty Deichmann

extravagantní boty se cvočky

Boty Lindex

boty nýty hroty ostny

Foto: bata.cz, ccc.eu, deichmann.com, lindex.com

Móda jaro léto 2013 - trendy z obchodů
Kovové cvočky jsou in
Neonové oblečení pro odvážné


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.