Harémové kalhoty pro odvážné ženy

Harémky

20.6.2014
Vypadá to, že harémové kalhoty patří k trendům poslední doby. Má to ale jeden menší háček - ten trend platí jen pro ty, které je mají rády. Mnohé ženy nemohou tyto kalhoty vystát. A co vy? Líbí se vám? Přečtěte si o nich několik zajímavých poznatků.

Harémové neboli turecké kalhoty se velkém nosí v Turecku a obecně v arabských státech. Tyto volné kalhoty s nízkým rozkrokem a širokými nohavicemi, které bývají zpravidla zakončené gumičkou, se v Orientu velmi často nosí. Někdy se jim říká i harémky nebo aladinky. Tyto trendy harémky se skvěle hodí i k tanci.

Trendy kalhoty pro odvážné

Turecké kalhoty se hodí spíše pro odvážné dívky a ženy, které se nebojí ukázat a předvést. I když se jedná o moderní kousek, tak mnozí jej nebudou chápat, proto je nutné je umět nosit. Muži je rovnou nesnášejí. Moderní kalhoty bývají většinou jednobarevné, ale najdou se i se vzory. Rozkrok může spadat do půlky stehen nebo dokonce až ke kolenům. Mohou být dlouhé, 3/4 nebo jen ke kolenům. Pro volnost pohybu jsou opravdu ideální.

Pro každou postavu

Výhodou harémových kalhot je to, že se hodí pro každou postavu. Vzhledem k tomu, že mají volný střih, krásně zakryjí silnější nohy a pokud obléknete i volnější top, tak ani bříško nevadí. Důležité je ale koupit si volnější tmavé kalhoty z jemného materiálu.

Co si k nim obléct?

Pokud chcete vědět, co si k nim obléct, tak je nejprve nutné zjistit, na co turecké kalhoty vlastně potřebujete. Pokud v nich chcete tančit, tak se k nim hodí nejlépe nějaký upnutý top, aby kalhoty vynikly. Obecně se k nim hodí trička nebo topy, jež mají spíše jednoduchý styl, zajímavou barvu a střih. Měly by být v jiném odstínu než orientální harémové kalhoty, ať celá nesplýváte. Pokud nejdete tančit, tak si klidně obujte kozačky, boty s podpatky nebo baleríny. Pokud se chystáte jít někam ven, tak nezapomeňte na šperky a kabelku.

Harémové kalhoty

Dámské harémky nemusí být nudné

Rozhodně tyto tepláky nemusí působit nudně. Můžete koupit i harémky se zipem, existují riflové harémky nebo aladinky pro těhotné. S nízkým sedem mohou působit vskutku zajímavě, i když ne každému budou po chuti.

Tyto kalhoty si můžete doma i jednoduše ušít. Stačí si na internetu najít střih (najdete je zdarma) a pustit se do šití. Můžete si tak ušít harémové kalhoty podle toho, jak chcete, aby vypadaly. Oblíbené jsou bílé, červené, modré nebo černé. Také nezapomeňte na nějakou ozdobu.

Líbí se vám harémky?

Foto: aboutyou.cz
Podívejte se na:
Letní šaty prostě k létu patří
Calzedonia - plavky, které vás potěší
Legíny jsou stále oblíbené


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.