Kotníkové boty si zamiluje každý - ženy i muži

Boty Deichmann

kotníkové boty

Kotníkové boty patří mezi nejoblíbenější typ obuvi, protože se tyto boty hodí podle typu ke všemu. V obchodech si můžete koupit elegantní kožené na podzim nebo zimu, stejně tak i kotníčkové boty sportovního typu. Navíc se prodává tato obuv i na jaro, takže trendy boty, které končí lehce nad kotníky, můžete nosit značnou část roku.

Elegantní boty na zimu

Elegantními boty nejsou jen lodičky a kozačky, ale můžeme k nim přidat i kotníčkové boty. Ale to se vztahuje převážně jen na ty, které jsou v decentních barvách a menším nebo vyšším podpatku. Samozřejmě mohou být doplněné ozdobami nebo kožíškem, ale musí to být s mírou. Kotníková obuv bez podpatku nebo mohutné boty se ale moc na společenské akce nehodí.

Pohodlné kotníkáče na nízkém podpatku

Pokud moc neholdujete vysokému podpatku, nebojte se koupě kotníkových bot či kozaček bez podpatku nebo na velmi malém podpatku. Boty jsou pohodlné, nemusíte se bát, že snadno uklouznete na námraze nebo že si vymknete kotník. Pohodlné boty jsou často ušité z kůže nebo semiše a někdy najdete i zajímavé botky s ozdobami.

Kotníkové boty

kotníkové boty

Sportovní boty

Máte-li rádi sportovnější styl, pořiďte si kotníkové tenisky. Tyto tenisky vypadají jako klasické tenisky, ale jsou prodlouženy až kotníkům. Mohou to být klasické tenisky nebo zateplená sportovní obuv. Tyto boty jsou vhodné nejen muže, ale i pro ženy. Velký výběr této obuvi je i pro děti.

Pánské kotníkové boty

Ani pánové nemusejí zoufat, že by na ně výrobci kotníkových bot zapomněli. V obchodech se objevila velká nabídka pánských kotníkových bot zateplených, které jsou vhodné na zimu nebo nezateplených vhodných na podzim. Boty jsou vyráběny z kůže a často jsou hnědé nebo černé barvy se zapínáním na zip nebo šněrovací.

Výběr kotníkové obuvi je velmi velký. Koupíte je téměř ve všech obchodech s obuví ve všemožných barvách, střizích a materiálech. Letos si navíc můžete pořídit boty s třásněmi, mašlemi a cvoky.

Líbí se vám kotníkové boty nebo máte raději klasické kozačky?

Pánské boty

kotníkové boty

Foto: deichmann.com

Doporučujeme také:
Pletená móda nejsou jen svetry, ale i šaty nebo šály
Dámská bunda parka je ideální na podzim a zimu
Podzimní boty od Deichmanna


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.