Účesy pro polodlouhé vlasy

účesy polodlouhé vlasy

20.9.2013
Ani krátké, ani dlouhé, ale polodlouhé vlasy jsou ty nejčastější v našich končinách. Máte-li vlasy dlouhé po ramena, můžete si vytvořit skvělé účesy, které zajisté okolí zaujmou. Určitě hledáte zajímavé účesy pro polodlouhé vlasy, které vám budou slušet, nebudou moc náročné na čas a přesto budou originální. Důležité je najít něco akorát pro vás a hlavně byste se měla v něm cítit dobře.

V kadeřnictví vám kadeřník/kadeřnice vhodný účes navrhne, ale jak moc dobře víme, málokdo je pak s celkovým výsledkem spokojen. Vždycky z nějakého důvodu se výsledný střih liší od toho chtěného a plánovaného. Mnohem lepší je prohlédnout si různé účesy na internetu, ať máte lepší inspiraci a třeba kadeřnici donést fotku. Ale ani fotka v mnoha případech nepomůže.

Z polodlouhých vlasů můžete vykouzlit mnoho zajímavých účesů - culík, francouzský cop, drdol nebo mít vlasy jen rozpuštěné. Záleží vždy na vaší představivosti a na tom, co jste schopná z vlasů vytvořit.

Fotogalerie s trendy 2013

Letos je v módě několik trendů - rovné vlasy, lehce vlnité vlasy i copy a drdoly. Pozitivně je vnímána i ofina na bok či na rovně zastřižená. Celkově letí účesy sestříhané do obličeje, nepravidelné konečky nebo různá asymetrie. Co se týče barvy, přírodní barva vede, nejsou k zahození ani vlasy odbarvené na blond nebo do červených odstínů. Záleží na tom, co máte ráda.

Podívejte se na zajímavé foto s účesy pro polodlouhé vlasy, třeba se vám nějaký účes zalíbí.

účesy polodlouhé vlasy

účesy polodlouhé vlasy 2013

Líbí se vám tyto účesy nebo budete hledat další pro inspiraci?

Foto: hairstylesdesign.com

Podívejte se také na:
Henna na vlasy
Vyzkoušejte rybí cop
Tipy na účesy 2013


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.