Converse - trendy móda pro mladé

conversky

31.10.2012
Americká značka Converse vznikla již v roce 1908 a nyní se jedná o jednu z nejoblíbenějších značek nejen u mladých, ale i u starých. Tomu tak je hned z několika důvodů: mají na výběr skvělé boty, módu, tašky a různé doplňky, cena je přijatelná a prodávají se fakt pěkné kousky. Tato značka patří mezi klasiku, na kterou by nikdo rozhodně neměl zapomenout, pokud chce být in. Každý chce, aby právě on nosil módní trendy s pěticípou hvězdou v logu Converse.

Stylové tašky přes rameno Converse

Pokud potřebujete originální tašku do školy, do práce nebo jen tak pro volný čas, určitě se podívejte na tašky přes rameno značky Converse. Vybrat si můžete z různých barev (černobílá klasika, modrá, červená či hnědá), velikostí a střihů podle toho, jaká taška se vám líbí. Výhodou těchto tašek je to, že se jedná o kvalitní a často unisex kousky s výrazným nápisem Converse, které si zamilujete.

Vyberte si pohodlné tenisky

Conversky patří k povinné výbavě všech, kteří mají rádi tuto značku. Je na výběr z několika modelů (basic, vysoké, nízké nebo kožené boty). Výhodou této obuvi je, že si můžete koupit boty na každou sezónu - na podzim, zimu, jaro i žabky na léto. Stylové Converse boty pořídíte od 1 500 Kč. Boty se dají jednoduše koupit v internetových obchodech.

Co si vybrat na zimu?

Vzhledem k tomu, že se blíží zima, tak si pořiďte u Converse novou módu. Můžete si vybrat teplé semišové boty s podšívkou nebo kožené conversky, které vás v kruté zimě zahřejí. Samozřejmostí je tmavá mikina nebo bunda. K tomu přihoďte kšiltovku a tašku a můžete vyrazit ven.

Móda patří mezi nejoblíbenější dárky

Nevíte, co koupit blízkým nebo kámošům k narozeninám nebo k Vánocům?
Co říkáte na tašky přes rameno, batohy, peněženky nebo trička Converse? Takovým dárkem potěšíte snad každého teenagera.

Jaký máte názor na značku Converse? Líbí se vám?

Foto: converse.com