Gucci

gucciVe dvacátých letech dvacátého století založil značku Gucci nenápadný muž Guccio Gucci, který měl rád koně. Založil obchod s doplňky pro koně, které vyráběl. Později začal dělat i kožené doplňky pro ženy. Kabelky i kabely měly velmi zajímavý design.

Jeho tři synové šli ve šlépějích svého otce, ale mnohem více než on. Začali dělat módu pro ženy i muže. Brzy začali prodávat rozsáhlou módní kolekci i slavným hvězdám jako byly Audrey Hepburn nebo Grace Kelly. Kožené doplňky měli velký úspěch hlavně kvůli netradičnímu designu a kvalitě.

V šedesátých letech se Gucci rozhodli expandovat i dál do světa. Z původně malé značky se stává velmi rozšířená značka po celém světě. Oblíbené jsou kabelky, boty, brýle, parfémy, hodinky, oblečení... Vyrábí vše, na co si jen vzpomenete a všechno je velmi originální, kvalitní a hlavně módní.

Zpočátku devadesátých let zemřel poslední ze tří bratrů. Značka však sním neumírá. Přebírá ji společnost InvestCorp.

Gucci kabelky patří k těm nejoblíbenějším i mezi českými ženami. Představují luxus a zároveň i eleganci a originalitu.
Pokud máte rádi značku Gucci určitě máte rádi i jejich brýle. Na výběr je jak ze slunečních brýlí, tak i z obrouček na dioptrické brýle. Bude s nimi zaručeně in.
Také jsou oblíbené pánské a dámské boty Gucci.

Gucci Envy Me

Gucci Envy Me je parfém s překrásnou vůní, který si určitě zamilujete i vy. Další parfém Guilty patří také k velmi oblíbeným.

Podívejte se na některé kousky Gucci, které jsem pro vás vybrala, abyste měli inspiraci, co si můžete koupit.

Foto: gucci.com.


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.