Královská svatba

Princ William si vezme 29.4.2011 svou dlouholetou přítelkyni Kate Middleton, se kterou se zasnoubil v listopadu 2010. Bude se jednat o velkolepou královskou svatbu. Určitě i vy ji budete sledovat.

Prince William, nejstarší syn prince Charlese a Diany, se setkal s Catherine na univerzitě v roce 2001. Později spolu začali chodit, rozešli se, vrátili se k sobě a nyní je před nimi jejich velký den.

Obřad bude probíhat v 11:00 v katedrále Westminsterského opatství a bude na královské svatbě přítomno na dva tisíce hostů, z toho 600 hostů je pozváno na oběd v Buckinghamském paláci. Mezi známými hosty nechybí zpěvák Elton John a manželé Beckhamovi. Večeře bude také v Buckinghamském paláci a bude zde jen 300 hostů.

Kate oblékne módní návrhářka Sarah Burton a zásnubní prsten je původně od princezny Diany. Šaty budou tajné až do okamžiku vystoupení nevěsty z auta.

Také byly vydány pamětní mince, pamětní poštovní známky a jedna firma vydala i prý pamětní kondomy.

Velký den, kde bude svatba prince Williama, je již za dveřmi. Oba dva snoubence upraví nejlepší kadeřníci, vizážisté a stylisté, aby bylo vše na královské svatbě dokonalé.

Vše můžete sledovat v televizi nebo na internetu.
V televizi na ČT24 se bude vysílat živý záznam z Londýna od 9:00 asi do 12:00, pak budou různé vstupy, a v 18:30 - 18:50 bude sestřih toho nejlepšího ze svatby.
Na TV Nova budou online vstupy, ve 12:00 bude vysílán jejich obřad online. Na jejich stránkách online sledují královskou svatbu.
Na TV Markíza bude online přenos.
Dále na TV Nova bude ve 20:00 film William a Kate, který je inspirován životem prince a Kate.


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.