Nejoblíbenější spodní prádlo

pyžamoBez spodního prádla se neobejde žádná žena a ani muž. U žen můžeme zmínit oblíbené podprsenky, kalhotky (tanga, bokovky, boxerky), košilky nebo prádlo určené pro milostné chvilky. Ne nadarmo patří spodní prádlo mezi nejčastější a nejoblíbenější oblečení. Nosí se pořád bez ohledu na roční období.
Pánové zase rádi nosí boxerky, trenky nebo slipy. Ty mohou být jednobarevné, s popisem, obrázky nebo ornamenty.

Mezi nejoblíbenější spodní prádlo můžeme také zařadit prádlo na spaní či plavky.

Prádlo na spaní

Chcete se vyspat pěkně dorůžova v dobře padnoucím prádle na spání? Oblékněte si noční košili nebo pyžamo. Zvolit můžete dlouhou nebo krátkou noční košili z bavlny, saténu nebo směsi s bavlnou. V noční košili se budete skvěle cítit, protože je příjemná na dotyk.
Můžete si také vybrat dámské pyžamo, ovšem už se nenosí pyžamo, které vypadá jako z vězení. Naopak si můžete vybrat z různých délek nohavic (až ke kotníkům, šortkové nohavice, capri nohavice..), k tomu zvolte horní část s dlouhý či krátkým rukávem nebo v létě horní část jen na ramínkách. Hebké pyžamo z jemné bavlny nebo mikroplyše se zajímavým potiskem, výšivkou nebo barvou je příjemným zpestřením vašeho spánku.

Vybíráme plavky

Blíží se nám léto a s ním i čas odpočinku v podobě dovolené u moře nebo u přehrady. Žádná žena ani muž se určitě neobejde bez plavek. Vybrat si může z velkého množství druhů plavek. Velmi oblíbené jsou bikiny, jednodílné plavky nebo tankiny. Žena by vždy měla vybírat plavky s ohledem na její postavu a barevnou kombinaci, která jí sluší. Výběr plavek je často velmi obtížný, protože dá často zabrat velmi mnoho času než najdete plavky, které se vám budou líbit.

Pánové mají vybírání mnohem snadnější. Vyberou si plavky, které následně zkusí a s největší pravděpodobností jim také padnou. Mohou si vybrat šortky, plavky nohavičkového nebo slipového tvaru.


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.