Plastické operace

podprsenkaPlastické operace se stále stávají oblíbenější nejen mezi ženami, ale i mezi muži. Ovšem ženy tvoří většinu mezi zákazníky plastických chirurgů. Proč tomu tak je? Jsou vůbec plastické operace nutné? Odpověď je jednoznačná, většina operací je jen a jen kvůli estetickému hledisku. Tudíž nutné vůbec nejsou.
Většinou si někdo, kdo chce nějakou plastickou operaci, myslí, že doopravdy má malá prsa, tlusté nohy či celulitidu. Většinou jde ale všechny věci vyřešit jinak než plastickou operací.

Zvětšení prsou

Nikomu přece nevadí, že máte malá, velká nebo onaká prsa. Myslíte si, že vašemu manželovi či příteli vadí, jak vypadají vaše prsa? Pravděpodobně ne. Možná je to právě on, kdo vás od plastické operace odrazuje a možná si říká: "Pro mě, za mě, když bude spokojená..." Doopravdy je vaše operace nutná? Často po zhlédnutí prsou před a po plastické operaci si řeknete, vždyť je měla předtím moc pěkná, tak proč si je nechala zbytečně řezat.

Zmenšení prsou

Možná vás bolí záda, protože máte velká prsa. To chápu, že si je chcete zmenšit a to nejlépe přes pojišťovnu. Otázkou však je, neměly by se tyto peníze lépe investovat? Ale většinou, pokud má někdo velká prsa, je i poněkud silnější. To znamená, že když zhubnete zmenší se vám i prsa. A věřte, ono to lze. S každým zhubnutým kilogramem tuku mizí tuk i z poprsí. Zároveň nezapomeňte cvičit cviky na záda, abyste je posílila.

Liposukce

Také ani liposukce není nutná. Protože stačí jen zhubnout a pravidelně cvičit, nejenže nebude muset podstupovat liposukci, ale zároveň ušetříte. Také musíte dbát o zdravou stravu, protože ta nezdravá podporuje ukládání tuku a tvorbu celulitidy.

Rizika plastických operací

Většina velkých plastických operací probíhá v celkové anestezii, což není zrovna nejideálnější stav pro tělo. Dle některých výzkumů se po velkém množství celkových anesteziích hloupne. A také i ona má další nežádoucí účinky jako různé lehké komplikace až po smrt.
Dále můžete mít po operaci velmi nevzhledné jizvy, které se vám mohou špatně hojit a po zahojení půjdou stále vidět.

Foto: victoriassecret.com


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.