Plavky 2012

Dámské plavky

dámské plavky 2012Ačkoliv je ještě zima, tak je nutné přemýšlet o nových plavkách na léto 2012. Pokud jedete k moři na jaře, tak rozhodně s nákupem neotálejte. Lepší je si vybrat a koupit plavky dříve než na poslední chvíli. Prohlédněte si, jaké budou trendy 2012.

Oblíbené budou opět dvoudílné plavky (bikiny) nebo jednodílné plavky. V módě budou opět tankiny i monokiny. Na výběr bude z mnoha různých značek, střihů a barev. Stačí se jen podívat na nabídku různých obchodů a pak už plavky vybírat. Velkou nabídku plavek naleznete také v internetových obchodech. Největší obchod v Česku s plavkami je Astratex.

Pěkné a dobře padnoucí plavky jsou důležitou součástí vašeho kufru či tašky, pokud se chystáte na dovolenou. Plavky 2012 vám opět dají příležitost vyniknout na pláži. Budete se moct být obdivována nejen přírtelem/manželem, ale také i ostatními.

Kvalitní plavky se vám zaručeně vyplatí. Nenastane tak situace, že by se vám v moři vlivem slané vody rozpadly nebo natáhly. I na takové nepříjemnosti byste měla být připravena.

Již brzy článek o plavkách 2012 rozšíříme i s nejnovější nabídkou.

Foto: Astratex.cz


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.