Plavky tankini

plavky AnitaChcete něco originální na pláž? Už vás nebaví nosit klasické dvoudílné nebo jednodílné plavky? Kupte si plavky tankini. Jedna se o plavky, které jsou složeny ze dvou dílů. Horní díl vypadá jako kratší upnuté tričko a dolní jako dolní díl bikin. Dohromady vypadají úžasně.

Dolní díl těchto plavek může být na zavazování, sukýnkového nebo nohavičkového tvaru a samozřejmě se nezapomíná ani na tanga. Vybrat si můžete cokoliv, co se vám zlíbí. Protože vždy v každém případě vypadají sexy.
Horní díl tankin se může zavazovat za krkem nebo být klasicky na dvě ramínka.

Plavky tankini si můžete koupit jak v obchodech, tak i na internetu. Na internetu můžete nalézt pestrou nabídku tankin, které mají různé barvy a různé střihy. Mohou být jednobarevné, barevné, s ornamenty, s květinami, imitací kůže...

Výhodou tankin je to, že vám zakrývají část břicha. To se může hodit v případě, že jste těhotná nebo chcete zakrýt bříško. Pro těhotné je to ideální způsob, jak bříško pěkně zakrýt, ale zároveň i zviditelnit. Bříško se hodí zakrýt, pokud máte na něm jizvy, fleky nebo špíčky.

Plavky tankini se mohou označovat i jako tankiny. Jedná se vždy o ten samý typ plavek, ale v angličtině se píše s měkkým i.

Foto: anita.com, victoriassecret.com.


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.