První ochutnávka módy na období jaro/léto 2014

Společenská móda

móda

17.10.2013
Módní návrháři již teď na začátku října představili nové módní trendy na sezónu jaro a léto 2014 na přehlídkách v Paříži. Chcete vědět s čím přišli ti nejvýznamnější návrháři? Móda na jaro i léto bude velmi barevná, trošku extravagantní i zábavná. Rozhodně se těšte, co najdete v obchodech.

Chanel

Na další sezonu představil Karl Lagerfeld módu, která byla inspirována uměním, které sám velký mistr miluje. Luxusní kolekce jsou založeny na kontrastu barev a lemů. Navíc módu doplnil nepřehlédnutelným doplňkem, kterým jsou velké perly, jež každého hned zaujmou.

Hermés

Luxusní značka je inspirována džunglí a malířem Rousseauem, oblečení je skvěle zpracované a doplněné sytými odstíny a exotickou kůží. Odvážné oblečení s opravdu nápadnými vzory je určené převážně pro ženy, které se nebojí nosit extravaganci.

Valentino

Trendy italské značky Valentino jsou založené na tmavších a mystických barvách. Paleta zajímavých tónů působí noblesně a nehodí se pro tmavé myšky, které se jej bojí nosit. Oblečení je také ozdobeno drobnými vzory, ve kterých najdeme vliv a inspiraci starých malířů.

Dior

Dior s návrhářem Rafem Simonsem připravil novou kolekci, která se jmenuje pret-a-porter. Tato kolekce ukazuje oblečení pro sebevědomé ženy se špetkou luxusu. Dále bude oblečení doplněné květinovými a abstraktními vzory. Samozřejmě nechybí klasické diorovské prvky a zajímavé střihy.

Céline

V hlavní roli značky Céline najdeme černou. Nejedná se ale jen o oblečení, které je převážně černé, ale kolekce je doplněná kontrastními barvami s lehkým nádechem osmdesátých let, avšak přenesený do současné doby.

Na fotky z těchto kolekcí se můžete podívat zde.

V našich obchodech bohužel nenajdeme stejnou módu jako na přehlídkovém mole, ale i přesto je inspirována trendy, které modelky předvádějí během pařížského týdnu. A zda to bude i pro sezónu jaro/léto to zjistíte už v roce 2014.

Doporučujeme také:
Kotníkové boty si zamiluje každý
Pletená móda nejsou jen svetry, ale i šaty nebo šály
Dámská bunda parka je ideální na podzim a zimu


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.