Školní batohy pro prvňáčky

batoh pro prvnackaPro prvňáčka je první den ve škole velmi významnou událostí. Samozřejmě, že je nutné, aby měl i školní batoh. Školní batoh pro prvňáčky je důležitý, protože kde jinde by mohli nosit tak velké množství sešitů a učebnic, svačinu, pití a penál - jedině ve školní aktovce.

Pro prvňáčka můžete vybrat z velkého množství batohů, které mají různý design. Oblíbené jsou tašky se zvířátky, s různými postavičkami nebo motivy filmů a seriálů. Záleží na tom, co má vaše dítko rádo. Můžete si doopravdy vybrat cokoliv, protože je z čeho vybírat ať už v kamenných obchodech, nebo v internetových obchodech.

Cena školních batohů je různá. Dají se sehnat batohy i za 1 000 Kč, ale i za 3 000 Kč a více. Záleží jen na vás, kolik chcete investovat do prvního batohu pro vašeho prvňáčka. Kvalitní batoh by mu mohl vydržet do třetí třídy, pokud se mu bude stále líbit.

batoh pro prvnackaKromě vzhledu může mít školní aktovka odlišnou výbavu. Některé mají mnoho přihrádek, kapes, pytlík na tělocvik, penál nebo zavírání na zámek. Při výběru si pořádně vyberte tašku, aby v ní bylo doopravdy vše, co chcete a potřebujete.

Dále je vhodné vybírat školní tašku pro prvňáčka tak, aby nebyla zbytečně těžká, protože už samotný obsah bude vážit dost kilogramů. A kdyby taška vážila zbytečně moc kilogramů, uškodí to jen zádům malého prvňáčka. Pokud si nejste jistí, jakou tašku by váš prvňák rád, tak se ho jednoduše zeptejte.

Foto: skolnibrasny.cz.


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.