Spodní prádlo jinak

prádloTaké se dámy divíte, že na takovou maličkost je potřeba techniku? Stačí jedna žena a rozhovory z vedlejších místností, z mileneckých ložnic a okolních stolů leží navždy v paměti. Jak drahá je tato technika, ponecháme svému svědomí. Nebo vyslýchací techniky? Policejní drsňák a hodný chlapec, co všechno slíbí? To jsou jen školení amatéři. Žena dokáže sama měnit polohy, aby zjistila, co potřebuje.

Muži jsou extrovertní obdivovatelé krásy a ženy jdou po duši. I když to vypadá opačně. Výměna rolí je zde evidentní. A proto existují spousty zbraní, které vypadají nevinně. Nebo přirozeně. Dostat z muže duši dokáže prádlo. Těch pár čtverečků drahé látky zbaví rozumu i ty nejchytřejší protipóly. A potom je jednoduché získat jakýkoliv usvědčující materiál.

Spodní prádlo Coquette je přesně tím typem prádla, které zaplní bezezbytku mužskou duši. A být koketní znamená ovládat tu údajnou duši.

Trochu lascivních korálků a mohutné náramky. Síla a něžnost zároveň. Nejcitlivější partie jsou úmyslně chráněny nejpečlivěji - rodinným stříbrem a zajištěny černou krajkou. Extravagantní styl má smysl v odrazení, ale takovém, které přitahuje. Dobýt nedobytelné je přece v hierarchii hodnot pěkně vysoko.

Dvojku bez kormidelníka odlišuje jen několik drobných detailů jako je délka krajky na půnčochách a průhlednost podprsenky. Na trhu starorůžové hedvádí pro spodní prádlo nikdy neztratilo kouzlo. Má nádech čehosi čistého a povznášejícího. Hebká látka nešustí a zvýrazněné rty provokují. Luxus přepouští místo sexualitě. Ale jenom u spodního prádla. V životě tomu bývá naopak.

Naznačit, ukázat, ale neprozradit vše. Gazelí postava a opálená kůže patří do černých kalhotek. Kontrast není třeba, postačuje nástin průhlednosti. Tak trochu secesní vzory málo zakrývají, ale látku je třeba rozčlenit, aby nepůsobila jednotvárně. Takový večerní komplet pod společenské šaty, který uspokojí tělo a pohladí duši.

S takovým prádlem není potřeba zvláštních technik. Stačí se dívat a uskutečňovat svoje představy. Virtuálně nebo ve skutečnosti. A nakonec se každý přizná i bez prostorového odposlechu. K čemukoliv, jen aby dosáhl na koketní kousek látky.

Foto: coquette.com.


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.