Gelové nehty

gelové nehtyPěkně upravené nehty jsou vizitkou každé ženy, která pečuje o svůj vzhled. Jednou z možností, jak mít krásné nehty, je pořídit si gelové nehty. Gelové nehty jsou velmi oblíbené, vypadají přirozeně a také si je můžete udělat doma. Stačí si jen pořídit kvalitní sadu na gelové nehty a poté postupovat podle návodu.
Nehty ostříháte, zbrousíte a nalepíte na něj tipy (umělé nehty), nanesete na ně UV gel, necháte je ztvrdnout pomocí UV lampy a poté je zbrousíte a ozdobíte. Zdobení nehtů je často velmi náročné, proto je nutné vybrat správnou barvu a vzory tak, aby ladily k oblečení nebo k určité příležitosti.

Vše vypadá jednoduše, ale velmi důležité je vybrat si správné potřeby pro úpravu a modeláž nehtů. Narazila jsem na e-shop, kde jsem našla vše, co potřebuji pro krásné gelové nehty.
Můžete si pořídit sady na gelové nehty, kde najdete úplně vše potřebné nebo si můžete vybrat jednotlivé potřeby. V e-shopu najdete velké množství pilníků, brusek, nůžek, UV gelů, akrylů a lamp. K tomu se nezapomíná ani na manikúry či zdobení. Na zdobení můžete použít krásná razítka, kamínky, třpytky, FIMO, samolepky, peříčka, piercing, … Všechny potřeby jsou přehledně umístěny do kategorií, takže je vybírání velmi jednoduché. Pokud se bude chtít podívat na přesný postup modeláž gelových nehtů, tak je tam podrobně popsán a vysvětlen.

Možná byste potřebovaly nějakou inspiraci. Podívejte se na Facebook stránku e-shopu, kde se také nachází velká fotogalerie nehtů.

Nedávno byla v e-shopu „Soutěž o nejkrásnější nehty“ o poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup zboží. A co proto stačilo udělat? Stačilo se jen pochlubit fotkou vašich nehtů. To si myslím, že je také super.


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.