Novou tváří Lindex je Penélope Cruz

lindex

22.4.2013
Oblíbená módní značka Lindex má opět novou tvář. V této jarní sezóně se jí stala herečka Penélope Cruz. Penélope Cruz je hollywoodská herečka, která pochází ze Španělska. Viděli jsme ji například ve filmech Piráti z Karibiku, Sahara, Gothika, Vanilkové nebe a dalších. A aby toho nebylo málo, tak Penélope podepsala smlouvu se značkou Lindex rovnou na tři kampaně.

Pro Cruz to není první kampaň, už byla tváří i značky Mango a Loewe před pár lety. A pro tuto kampaň se rozhodla, protože se jí moc líbila kampaň, kdy byla tváří Lindex kolegyně Gwyneth Paltrow. Také se jí oblečení, které si můžete koupit u Lindexu, moc líbí.

Party Perfect

Tak zní název nové kampaně. Naleznete v ní oblečení, které má zajímavé kombinace barev a vzorů. Jedná se o převážně o módu, která se hodí na party a večírky. Mezi barvy, které převládají, patří bílá, zelená nebo modrá. Pokud máte ráda vzory, tak si vyberte proužky a květy.

Můžete si pořídit zajímavé a originální šaty, trička, sukně, kalhoty nebo šperky. Oblečení vypadá velmi elegantně a hlavně kolekce není vůbec přeplácaná.

Podívejte se na video

Tato kolekce bude v prodeji od 24. dubna 2013 na všech prodejnách i v internetovém obchodě. Tak nenechávejte nákup na poslední chvíli, protože bude určitě, tak jako tomu bylo u všech hvězdných kolekcí, brzy vyprodána.

Foto: lindex.com


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.