Valentýn 2012

ValentýnJiž za chvíli budeme slavit svátek zamilovaných - Valentýn. Oblíbený den, kdy dáme partnerovi či partnerce dárek a vyznáme ji lásku. Samozřejmě, že je běžné dávat si dárky a vyznávat lásku i jindy než jednou v roce na Valentýna. Valentýn je správná příležitost, pokud to během roku běžně neděláte. Není nutné tento svátek slavit, ale je to už módou hlavně mezi mladými.
14.2.2011 letos bude v úterý, ovšem den v týdnu určitě není překážkou. Můžete tak Valentýn strávit pěkně ve dvou.

Jak strávit Valentýn

Jak byste mohli nejlépe strávit Valentýn 2012? Jedna jedna z nejlepších a nejoblíbenějších variant je romantická večeře při svíčkách buď v restauraci, nebo doma. Tam si objednáte nebo uvaříte vaše oblíbené jídlo. Budete trávit společný čas lásky. Večeři můžete zapít dobrým vínem a večer bude dokonale romantický.

Teď je také důležitá další záležitost, která se týká Valentýna a tou je dárek. Jaký dárek by byl nejvhodnější pro vaši drahou polovičku? Záleží na tom, co má dotyčná/dotyčný ráda/rád, jakým dárkem byste ji mohli potěšit... Doporučíme vám několik tipů na dárky k Valentýnu, které by se vám mohly líbit. Ovšem, pokud někoho milujete, tak ani žádný dárek nepotřebujete.

Dárek k Valentýnu pro něj

Vhodným dárkem pro muže k Valentýnu by mohlo být víno, pomůcka na dlouhé chvilky, striptýz ve vašem provedení, oblečení, poukaz na služby, nebo něco po čem muž už dlouho touží.

Dárek k Valentýnu pro ni

Jako vhodný dárek pro ženu k Valentýnu by mohla být čokoládová sladkost (bonboniéra, čokoláda), hračka na společné chvilky, květiny, prádlo, poukaz na různé služby (kosmetika, masáže, sport).

Na výběr je ze spousty dárků a záleží jen na vás, jak moc chcete potěšit vaši polovičku k Valentýnu. Také je velmi důležité si Valentýn 2011 pořádně naplánovat, ať pak nejste něčím zaskočeni.


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.