Youngprimitive - alternativní móda

youngprimitiveChcete obohatit váš šatník originálním oblečením, podívejte se na značku Youngprimitive. Tato značka vznikla díky blogu a komunitě, která se kolem něj vytvořila. Líbivá alternativní móda, která je určena převážně pro mladé, tak určuje svým prostřednictvím nezávislý a alternativní postoj.

Výhodou Youngprimitive fashion je to, že od každého druhu oblečení se vyrábí okolo 50 kusů. Nemusíte se tak bát, že potkáte někoho, kdo bude mít stejné oblečení, tak jak tomu bývá u jiných značek. To znamená, že se nejedná o nějaký mainstream, ale opravdu o unikátní kousky se zajímavým střihem, barvou a potiskem, které zvýrazní vaši osobnost. Můžete si vybrat trička, mikiny, šaty, šátky, legíny, kabelky, pásky, čepice, placky, …

Netradiční trička, která jsou převážně jednobarevná, mají výrazný potisk. Často to bývá nějaký nápis s logem, různé obrazce, ikona nebo fotka. Všechna trička mají zajímavý střih s pečlivě vybraným designem. Výhodou je, že jsou z kvalitní bavlny a někdy i z elastanu.

youngprimitiveKromě triček si můžete vybrat i z velké nabídky mikin Youngprimitive. Dámské mikiny, které jsou vhodné nejen pro letní večery, mají buď vysoký límec, netopýří rukávy nebo jsou na zapínání. Jsou jednobarevné s ozdobnou plackou nebo zajímavým potiskem.
Pánské mikiny Youngprimitive jsou tmavší barvy s originálním potiskem nebo jsou vícebarevné na zapínání.

Česká značka Youngprimitive se vyrábí v Brně a dbá na kvalitu jak materiálů, tak i celé kolekce.
Jak jste si všimli nejedná se o módu pro každého. Pokud se chcete odlišit nebo máte odlišný postoj k světu, tak je tato značka určená právě pro vás.


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.