Podprsenka Maidenform

push-up podprsenkaMožná právě hledáte podprsenku, která zvětší vaše poprsí o dvě čísla. Tak to jste zde správně a jednu vám doporučíme. Jedná se o zázračnou push-up podprsenku, která zvětší vaše poprsí tak, že konečně budete spokojená. Nebudete muset mít strach, že máte malá prsa a nebude vůbec muset jít na plastickou operaci. Stačí si jen koupit podprsenku Maidenform a vaše prsa budou ihned větší.

Zázračná podprsenka Maidenform na rozdíl od jiných má příznivou cenu. Pořídíte ji za pouhých 999 Kč. Díky ní budou mít prsa stále přirozený vzhled a budete tak vypadat ještě více sexy. Podprsenka je příjemná na dotyk a tenká. Košíčky jsou saténové. Podprsenka Magic je doopravdy kvalitním kouskem, který by ve vaší skříni neměl chybět, pokud si myslíte, že máte malá prsa.

Zázračná push-up podprsenka

Tento skvostných kousek se v originále jmenuje Magic. Doopravdy se jedná o velmi kvalitní prádlo, které vám bude sedět. Momentálně se v Česku prodává ve třech barvách - v černé, tělové a šampáň barvě. Obvod je dostupný 70 - 85 s košíčky A - C.

Maidenform

Maidenform je americká firma, která vyrábí nádherné spodní prádlo, podprsenky, plavky, noční prádlo, stahovací prádlo a různé doplňky.

Podprsenka Maidenform - foto: maidenform.com.


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.