Zumba oblečení

Zumba oblečeníZumba je poměrně nové cvičení, které vzniklo vlastně omylem. Cvičitel latinskoamerických tanců improvizoval v hodině aerobiku kvůli zapomenutí správné nahrávky, tak použil jinou a začal improvizovat. Cvičení Zumba se brzy stala velmi oblíbenou po celém světě. V posledních letech se konečně dostalo do Česka.

Zumba je vhodná nejen na příjemnou relaxaci, ale také na hubnutí. Pokud máte rádi pohyb, Zumba je pro vás jako stvořená. Je super jak pro ženy, tak i pro muže. Pokud navštívíte Zumbu poprvé, pravděpodobně se vám bude líbit a budete chtít i dále chodit na Zumba buď ve vašem městě, nebo někde v blízkosti. Ve většině velkých a středních městech najdete pravidelné hodiny Zumby.

Zumba oblečení

Na Zumbu je důležité mít vhodné oblečení. V podstatě je vhodné jakékoliv oblečení, ve kterém se cítíte dobře a ve kterém se vám dobře cvičí. Neměli byste mít oblečení z teplých materiálů, protože při Zumbě se zapotíte. Můžete si vzít leginy, sportovní kalhoty dlouhé či krátké.

Dále si můžete vzít tričko, top, tílko, bolerko,... Vršek může být volný nebo upnutý, vše záleží jen na vás. Také je jedno, jakou budete mít barvu. Nemusíte mít žádnou fádní černou či bílou, ale můžete zvolit pěkně barevné oblečení.

Poslední dobou si můžete koupit Zumba oblečení na různých webových obchodech nebo i v kamenných obchodech. Na vašem oblečení tak může být nápis Zumba, abyste vyjádřili podporu tomto super cvičení. Ceny toho oblečení se pohybují v normálních cenových relacích, takže se nemusíte bát, že by vás Zumba zruinovala.

Foto: victoriassecret.com.


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.