Calzedonia - plavky, které vás potěší

Plavky Calzedonia

plavky

20.5.2014
Calzedonia je italská módní značka, která vznikla již v roce 1987 blízko Verony. Chtěla vytvořit úplně novou módu pro ženy, děti a muže a k tomu použít i jiný způsob prodeje. Chtěla prodávat pomocí franšíz plavky, punčochy, legíny a plážové doplňky. Nyní má více než 1 750 prodejen po celé Evropě a dalších státech.

Značka Calzedonia si zakládá na pestrém výběru ze širokého sortimentu. Důležitá je pro ni nejen vysoká kvalita, ale i nízká cena. Proto s ohledem na tyto dvě hodnoty je možné uspokojit tak velké množství zákazníků. Důležitou roli taktéž hraje móda a nejnovější trendy, podle kterých jsou vždy nové kolekce navrhovány. Nestane se tak, že byste si koupila něco, co je out, ale vždy je to podle aktuální módy.

Nádherné plavky Calzedonia

Právě u této značky najdete bohatý výběr plavek, ze kterého si určitě něco vyberete. V nabídce jsou jak dvoudílné, tak i jednodílné plavky. Najdete tam i tankiny a monokiny, prostě vše, co si jen budete přát. Plavky mohou na sobě mít volány, třásně, kovové ozdoby, lesklé ornamenty, květiny, pruhy, puntíky, atd. Některé horní díly mají i kostice nebo push-up výztuž a jsou se zavazování za krkem, na zádech nebo mají horní díl bandeau.

A co dál u nich najdete?

Kromě zmíněných plavek si tam můžete koupit punčochy, legíny, trička, šaty, šortky, sukně, pareo, tuniky a další plážové oblečení. Z velkého výběru si i vy vyberete to pravé na svou dovolenou u moře.

Plavky Calzedonia

plavky

Nezapomínejte na katalog

Calzedonia vydává pravidelně katalog s nejnovější trendy a aktuální kolekcí. Výhodou je, že si jej můžete vždy vzít na prodejně a v některých městech chodí rovnou i do schránky. Můžete se tak předem seznámit s tím, co uvidíte v obchodě. Navíc tato značka mívá i velké reklamní kampaně a představuje svou módu na různých bilboardech a reklamách.

A jaký mají e-shop?

Bohužel, zatím Calzedonia nemá žádný e-shop, takže není možné koupit plavky či různé doplňky online. Snad se brzy dočkáme a bude mít tato značka tady konečně i shop. Zatím se můžete podívat do obchodů, které se nacházejí ve větších městech. Po celém světě má již hodně obchodů, proto se dá očekávat, že i u nás se otevřou nové.

Kde najdete u nás prodejny?

V Česku najdete několik prodejen této značky, pokud chcete u ní něco nakoupit, můžete navštívit obchody v těchto městech:
Brno - Vaňkovka, Olympia
Liberec - OC Forum
Ostrava - Nová Karolina, Avion Shopping Park
Pardubice - AFI Palace
Plzeň - OC Plaza
Praha - Galerie Harfa, Arkády Pankrác, Černý Most, Chodov, Zličín, Palladium, Václavské náměstí
Ústí nad Labem - OC Forum
Zlín - OC Zlaté jablko

Zaručeně si tam něco vyberte, protože z Calzedonie nikdo neodchází s prázdnou. Plavky Calzedonia jsou kvalitní a levné, tak se vrhněte do nakupování.

Podívejte se na aktuální kolekci na léto 2014. V obchodech již na vás čeká.

Foto: calzedonia.it
Podívejte se na:
Letní kozačky musíte mít!
Letní šaty prostě k létu patří
Háčkované a děrované kozačky


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.