Letní šaty 2014 - nové trendy a styly

Letní šaty H&M

letní šaty

8.5.2014
Krásné počasí nám už naznačuje, že se konečně blíží léto. S létem je spojeno tenčí a vzdušnější oblečení, tílka, šaty nebo plavky. Každý si určitě něco vybere, neboť se jedná o nejoblíbenější o roční období v roce, které si můžete skvěle užít nejen u vody, ale i jen tak venku. Právě na takovou chůzí městem nebo do práce se hodí obléknout si letní šaty. Víte, jaké trendy budou na scéně v roce 2014?

Letos opět můžete vybírat z mnoha kousků od různých značek a opravdu je z čeho vybírat. Styly a barvy jsou velmi pestré, tak se určitě nestane, že byste si nevybrala v obchodech žádné letní šaty 2014. Určitě si některé vyberete, protože tam najdete velice bohatou nabídku. Pojďme se podívat na to, které styly, trendy a hity letošní sezóny poletí.

Jednobarevné šaty nejsou nudné

Mezi klasiku patří jednobarevné šaty, nemusíte se ale bát, rozhodně nejsou nudné. Ve velkém najdete v obchodech černé a béžové až růžové letní šaty. Najdete tam jak dlouhé, tak i krátké, tak si určitě některé z nich pořiďte. A aby nebyly nudné, najdete na nich různé ozdůbky, volánky, šperky nebo jiný druh látky. Někdy je na nich i ombré barevný přechod. Opravdu se jedná o opět o zajímavý trend, který se hodí obléknout ve slunečných a teplých dnech. Navíc černá se skvěle hodí pro plnoštíhlé ženy, protože dokáže zakrýt špíčky. Jste-li ale silnější postavy, vyhýbejte se světlým šatům, zbytečně by vás zvětšovaly.

Ozdobné ornamenty a znaky

K veselému létu patří i veselé letní šaty. Můžete si koupit oděv, který je hezky ozdoben různými ornamenty. Někdy se jedná o drobnější ornamenty, květinky nebo různé vzory, jindy jsou větší. Samozřejmostí je, že si vyberte jak z decentnějších barev, tak i opravdu barevné, které se do horkého léta velice hodí. K tomu nechybí ani ozdoby, které je opět doplňují.

Oblíbené vzory a puntíky

Poslední dobou všude na oblečení najdete geometrické vzory a to jak pruhy, tak i kostky a puntíky. Proč také ne, vypadají opravdu trendy a díky svému vzorování pomohou zakrýt špíčky a hlavně vypadají módně. Není důvod se jich bát. Se vzory koupíte jak krátké, tak i dlouhé letní šaty. Některé značkové šaty naleznete pouze se vzory, pokud se vám tento trend líbí, určitě nebude vědět, které z takového množství si vybrat.

Nechcete-li za šaty utrácet, vyčkejte na výprodej, která začne určitě opět na začátku letních prázdnin. Pojedete-li k moři v srpnu nebo na konci července, opravdu za oblečení ušetříte.

Už víte, jestli si koupíte letní dlouhé šaty nebo sukně? Co máte raději?

Šaty H&M

letní šaty dlouhé

Foto: hm.com
Podívejte se na:
Kate Hudson v jarní a letní kolekci Lindex
Módní trendy - jaro/léto 2014
Mrkněte na jarní a letní boty 2014


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.