Dámské plavky 2011

dámské plavky 2011Léto se neúprosně blíží a určitě i vy přemýšlíte o tom, jaké si pořídíte plavky na letošní sezónu. Možností je mnoho. Můžete si koupit bikiny, tankiny, monokiny nebo jednodílné plavky od různých značek. Dnes vám představíme dámské plavky 2011 Litex, Eurofala, Timo, Etna a Nelly. Mají opravdu pěkné kousky, které se hodí nejen na pláž, ale i na koupaliště nebo přehradu. Stačí si jen vybrat. Někdy to je ale nelehký úkol vybrat si mezi tou velkou pestrou nabídkou.

Plavky Litex vyrábí firma z Litomyšle. Má opravdu velkou nabídkou jak dvoudílných, tak i jednodílných plavek. Dále se specializují na sportovní oblečení.
Plavky Eurofala, které vyrábí firma z Itálie, jsou poslední dobou u nás velmi oblíbené hlavně kvůli tomu, že jejich nabídka je velmi bohatá. Plavky jsou pěkně barevné a navíc jsou vyrobeny z kvalitních materiálů.

Plavky Timo, které jsou vyráběny českou firmou, jsou také velmi in. Mají na výběr sice jen pár druhů, ale ty jsou velmi trendy. Více se tato firma specializuje na spodní prádlo.
Plavky Nelly jsou vyráběny českou firmou, která si dává záležet na kvalitě. Vyrábí se v Česku a z kvalitních a vybraných materiálů.
Plavky Etna jsou vyráběny v Polsku a jedná se doopravdy o luxusní kousky, které každou dívku a ženu potěší.

To bylo malé shrnutí několika druhů plavek, které by se vám mohly líbit. Pokud si je chcete koupit, podívejte se do tohoto shopu, kde mají velmi bohatou nabídku plavek.

Podívejte se na plavky 2012.

Foto: Bexy.cz


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.