Vaňkovka Brno

vaňkovka

Foto: Jiří Vaňáček

Galerie Vaňkovka byla otevřena v roce 2005 v místech bývalé továrny. Vaňkovka Brno se nachází v Brně na ulici Ve Vaňkovce 1. Nachází se blízko zastávky Hlavní nádraží a v bezprostřední blízkosti zastávky Úzká. Naleznete tam na 130 obchodů včetně gastronomie.

Obchody v Galerii

Obchody s módou: Bench, Bershka, Blažek, Bushman, C&A, Calliope, Calzedonia, Esprit, Gant, Guess Accessories, H&M, Intimissimi, Kenvelo, Lacoste, Levi's, Luggi, Mustang, New Yorker, Orsay, Peek & Cloppenburg, Pepe Jeans, Pietro Filipi, Private Member, Promod, Pull & Bear, Puma, Quicksilver, Reserved, s.Oliver, Schiesser, Steilmann, Svilanit, Takko, Tally Weijl, Tatuum, Tezenis, Timeout, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Triumph, Wranger & Lee, Vigoss Keans.

Obchody s obuví a koženou módou: CCC, Deichmann, Domi, Geox, Humanic, Mixer, Ners, Office shoes, Pery shoes & bags, Salamander, Sofie & Jane, Street Shoes, Stroll.

Další zajímavé obchody ve Vaňkovce jsou: Hervis, iStyle, Datart, Tchibo, Sparkys dárky,…
Seznam platný k 23.4.2012.

Akce ve Vaňkovce

Ve Vaňkovce jsou pravidelně různé akce jako jsou výstavy, módní přehlídky nebo NightShopping (noc plná nakupování). Právě nejbližší akce bude 25.4.2012 a jedná se o NightShopping 2012 - noční nakupování plné slev. Další zajímavá akce bude 27.4.2012 a to bude Cooking show - ochutnávka Špilberk Food Festival 2012.
Dále mají různé obchody pravidelně slevy a výprodeje.

Brigáda ve Vaňkovce

Pokud hledáte brigádu ve Vaňkovce, tak sledujte výlohy obchodů. V případě, že bude daný obchod někoho hledat, naleznete tam leták o volné pozici (brigádě, práce). Pokud hledáte brigádu v Intersparu, zeptej se na informacích, kde vám sdělí podrobnosti.

Podívejte se také na:
Nová Karolina
Lindex
Louis Vuitton šátek


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.