Boty Lacoste

Tenisky Lacoste

Značka Lacoste byla založena již v roce 1933 tenistou René Lacostem. Francouzská značka nabízí nejen boty, ale i oblečení dámské, pánské a dětské. Kvalitní oblečení a boty francouzské značky jsou sportovní a zároveň elegantní. Skvělá značka Lacoste má v logu malého krokodýla, který reprezentuje kvalitu. Kvalita se odráží i v ceně, které je trošku vyšší.

Tenisky Lacoste

Lacoste vyrábí oblíbené tenisky. Tyto tenisky mají jednoduchý a klasický design. Na výběr je mnoho druhů obuví v různých barevných kombinacích. Vybere si určitě každý, protože na tenisky Lacoste je radost se jen dívat. Klasické tenisky nebo tenisky ke kotníkům jsou ozdobeny malým krokodýlem. Samozřejmě se jedná o kvalitní tenisky, které se nerozpadnou po pár měsících nošení.

Obuv Lacoste nejsou jen tenisky, ale i baleríny

I když to vypadá, že se Lacoste specializuje jen na tenisky, tak tomu tak vůbec není. Sice tenisek má nejvíce, ale je k mání i další obuv. Stačí se jen podívat na nabídku obchodů, kde naleznete i další typy obuvi. Stačí jen jmenovat žabky, baleríny, sportovní obuv, kozačky nebo pánskou elegantní obuv.

Lacoste prodejny v ČR

Líbí se vám Lacoste boty a chcete si je pořídit? Můžete si je objednat přes internet nebo navštívit prodejnu Lacoste. I v České republice naleznete několik prodejen. Nachází se v Praze (OC Chodov, NC Palác Flora, NC Nový Smíchov, Pařížská ulice) a v Brně (Galerie Vaňkovka, Olympia).

Boty Lacoste

Baleríny a žabky

Foto: shop.lacoste.com.
Podívejte se na:
Legíny
Boty Crocs jsou prostě skvělé
Tylová sukně


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.