Značkové oblečení Gate

móda oblečení Gate

11.6.2013
Značka Gate se dostala do Česka poměrně nedávno a přesto si našla už řada příznivců. Prodává dámské a pánské oblečení, které uvítají příznivci oblečení nejen pro volný čas, ale i zajímavých módních trendů. Obchody se u nás pomalu rozšiřují, pokud máte nějakou pobočku blízko, určitě se tam začněte podívat.

V obchodech Gate najdete oblečení zajímavých barev a vzorů, tedy trička, halenky, bundy, kalhoty, džíny, legíny, spodní prádlo, plavky, doplňky, kabelky, obuv a další věci. Prostě všechno, co potřebujete. Výhodou je, že v každém obchody vždy naleznete velký výběr oblečení a tak je z čeho vybírat. Nevýhodou Gate je, že zatím nemají vlastní stránky, takže musíte spoléhat jen na návštěvu.

Oblečení za příznivou cenu

Oblečení v Gate pořídíte za velmi nízkou cenu. Často tam navíc mají akce a slevy, a tak se nákup opravdu vyplatí. Ovšem, některé kousky jsou více kvalitní, jiné méně, ale tak to bývá snad všude. Říká se, že kvalita oblečení v Gate je srovnatelná se značkou New Yorker. Originální oblečení Gate stojí určitě za pozornost a za vyzkoušení.

Kde najdete obchody Gate?

V Česku najdete téměř 30 obchodů Gate, které nacházejí v různých městech. Podívejte se, v jaké obchodní centru se obchod Gate nachází. Je možné, že nám nějaká prodejna vypadla, proto tu není.
Brno - Futurum, Avion Shopping Park
České Budějovice - Mercury
Chomutov - Chomutovka
Hodonín - Dvořákova
Hradec Králové - Atrium
Hranice - Družstevní 2072
Jihlava - City Park
Karlovy Vary - Varyáda
Kladno - Oaza
Kolín - Futurum
Liberec - Plaza, Nisa
Mladá Boleslav - Bondy Centrum
Most - Central Most
Olomouc - Olomouc City
Opava - Breda & Weinstein
Ostrava - Futurum, Avion Shopping Park
Praha - Plaza Novodvorská, Václavák, Letňany, Černý Most, Chodov, Galerie Harfa
Příbram - Stop Shop
Prostějov - Arkáda
Uherské Hradiště - Stop Shop
Ústí nad Labem - Fórum

Obchod Gate je opravdu zajímavý, protože tam najdete oblečení, které vám bude určitě vyhovovat a za opravdu nízkou cenu. Můžete si tak koupit módu za pakatel na jaro, léto, podzim a zimu. Vydejte se tedy na nákupy a prozkoumávání módních kolekcí.


Doporučujeme také:
Trendy dámská letní móda
Móda s třásněmi je cool
Háčkované a dírkované kozačky


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.