Trendy dámská letní móda 2014

Letní móda 2014

letní móda

9.6.2013
Vypadá to, že déšť byl vystřídám příjemným slunečním svitem a konečně se můžeme obléct do něčeho lehkého a pohodlného. Žádný deštník, pláštěnka a holínky, ale nyní jen již šaty, sukně či kraťasy. Jak ale bude vypadat letní móda 2014? Co najdeme v obchodech a co si můžeme obléct? Tento rok je plný zajímavých trendů a letošní léto nebude výjimkou. Tak se na to koukneme.

Maxi letní šaty

Léto si určitě nedokážeme představit bez letních šatů. Můžete si obléknout minišaty či upnuté šaty nebo také volné a dlouhé šaty. Tyto letos budou in. Maxi letní šaty letos se prostě nosí. Takže pokud vás trápí nějaký špíček, tyto maxi šaty nápadných vzorů a barev jsou pro vás ideální. Ale nezapomeňte, že i tady platí heslo, všeho s mírou.

Proužky a geometrické vzory

Letošní rok je ve znamení geometrie. Proužky, kostky i různé obrazce se nachází všech různých kouscích oblečení a proužky letos v létě převládají. Vyberte si šaty, trička i blůzy s vodorovnými i vertikálními proužky, které naleznete v různých barvách. Dominantní je ale černobílá klasika, která vypadá velmi dobře téměř na každé ženě. Takže, pokud vás tato letní móda zaujala, skočte do obchodů a vybírejte.

Ombré oblečení

Nemáte-li příliš v lásce nejrůznější vzory, sáhněte po oblečení, které má barevné přechody. Toto ombré oblečení je charakteristické přechody od nejsvětlejších až po nejtmavší barvy. Kromě oblečení si můžete nechat udělat ombré vlasy nebo nehty.

Cvočky na oblečení a doplňcích

Pokud chcete vypadat v oblečení opravdu trendy, pořiďte si módní kousky, které jsou ozdobené stříbrnými, zlatými či měděnými ozdobami. Řeč je o cvočcích a dalších ozdůbkách, které najdete na mnoha módních kouscích. Pokud chcete vypadat cool, můžete si koupit nejen oblečení, ale i kabelku nebo boty se cvočky, hroty či nýty. Všechno vypadá velmi dobře.

Nápadné vzory

Nápadné vzory také nacházejí své místo v módním světě 2014. V letní sezóně se nebojte nápadných asijských, aztéckých a egyptských vzorů. Tyto zajímavé vzory vás určitě pěkně ozdobí a vy tak budete vypadat velmi dobře. Pokud raději preferujete klasiku, vyberte si oblečení s květinami a vzory přírody.

Zaujala vás letní móda, kterou se již plní obchody?

Letní móda H&M

letní móda

Foto: hm.com

Podívejte se také na:
Móda s třásněmi je cool
Háčkované a dírkované kozačky
Plavky H&M - trendy na rok 2014


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.