Jarní bundy - vyberte si z nových trendů

H&M

Konečně se blíží čas, kdy odhodíte zimní bundy a kabáty a obléknete si konečně jarní bundu. Nebudete se muset skrývat pod silnou vrstvou zimního oblečení, ale vyměníte je za tenké jarní bundy. Ochrání vás před menším ranním mrazem i větrem, a pokud by vám v ní i přesto byla zima, oblékněte si svetr. Jarní bundy na rozdíl od zimního outfitu více ukážou, co máte pod ní. Proto nezapomínejte ani na módní svetry, halenky či košile.

Výběr jarní bundy

Při výběru jarní bundy dbejte na to, aby bunda byla vyrobena z kvalitních materiálů a také na její vzhled. Vybrat si můžete z kožených, plátěných, džínových i bavlněných bund různých odstínů a vzorů. Záleží jen na vás, jakou dámskou bundu zvolíte.

Jarní bundy, která se nejčastěji nacházejí v obchodech, jsou bavlněné nebo plátěné. Vybrat si můžete z různých střihů a různých délek (do pasu, k bokům, pod zadek nebo ke kolenům). Oblíbené bundy jsou jak jednobarevné (černé, hnědé, krémové, bílé), tak vícebarevné nebo se vzorem. Vždy záleží na vašem vkusu a na tom, co si vyberete. Nezapomeňte na to, že vám musí jarní bunda dokonale padnout.

A co třeba džínová nebo kožená

Džínová bunda patří mezi nejoblíbenější jarní svršek. Vybrat si můžete z celé řady odstínů od světlých až po tmavých. Oblíbená je jak světlemodrá, temněmodrá, tak i černá či šedá. Jedná se totiž o klasiku, která snad nikdy nevyjde z módy. Džíska se hodí jak k džínám, tak šatům či k sukni. Dodá vám šmrnc.

Také kožená bunda zajisté patří mezi klasiku, kterou nikdy neuděláte chybu. Vyberte si jarní bundu z pravé nebo umělé kůže. Kromě oblíbené černé a hnědé barvy se poohlédněte i po červené nebo pískové barvě, které dodávají odvahu.

Podívejte se na jarní bundy a nebude se zapomínat ani na blazer.

Foto: HM.com

Jarní boty, které se vám budou líbit
Nové a trendy jarní bundy
Jarní móda - nové styly a vzory


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.