Jarní móda 2012

H&M

Blíží se nám jaro 2012 a s ním nové módní trendy. Jak bude vůbec vypadat móda jaro 2012? Co bude in?
Konečně odhodíme huňaté zimní bundy a kabáty, abychom toho mohly daleko více ukázat. Místo nich si oblékneme jarní bundu nebo blazer, který se bude tak akorát hodit do jarního počasí. Vybrat si můžete z bund, které budou do pasu nebo pod boky. Oblíbená barva bude přírodní, takže si vybírejte mezi hnědou různých odstínů nebo černou. Také ale nebude k zahození červená bundička nebo kabátek.

Jarní šaty se vám budou hodit

Na jaře také budou velmi oblíbené šaty, ať už pletené (při větší zimě), bavlněné nebo mix látek. Zářivá nebo pastelová barva šatů, které budou obepínat vaši postavu a zároveň na nich budete mít oblečenou bundičku, bude vypadat velmi módně. Zároveň podtrhnou vaši ženskost. Nezapomíná se ani na vzory květin nebo obrazců. Jarní šaty si můžete vybrat z různých střihů: jednoduché a útlé šaty, volné šaty, šaty stáhnuté opaskem nebo šaty s volány. K tomu si vyberte různou délkou šatů a různou délkou rukávů. To je jen výčet toho, co na vás čeká v obchodech v jarních kolekcích jednotlivých značek.

Košile jsou pořád v módě

Pokud nemáte rády jarní šaty, vyberte si blůzu, košili nebo halenku. Košile pořád zůstávají v módě. Kostkované dvoubarevné nebo vícebarevné jsou ideální pro ženy, které chtějí vypadat skvěle módně a pohodově. Naopak ženy, které upřednostňují blůzy či halenky, by měly zvolit proužkovanou nebo jednobarevnou. Pokud máte rády květy, tak si vybírejte halenku s květy a kvítky. Ty budou totiž pořád v módě.

Móda na jaře 2012 bude barevná. Můžete si vybrat z mnoha trendy kousků zajímavých barev, které vás zaručeně potěší. K tomu si vezměte kabelku a jarní boty a můžete vyrazit na procházku po městě.

Brzy rozšíříme módní trendy 2012. Zatím se můžete pokochat krásným oblečením z jarní kolekce H&M, která je neodolatelná.

Jarní móda 2012

Jarní šaty

Foto: HM.com

Jarní bundy 2012
Jarní boty 2011
H&M oblečení


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.