Jarní dámské bundy - trendy na rok 2022

dámské jarní bundyUž nám konečně klepe na dveře opět jaro. A s ním byste si měla i obnovit šatník a koupit jarní bundy, kabát nebo kabátek. Záleží na tom, co máte ráda. Letošní trendy, které jsou opět velmi originální, vás zajisté zaujmou. Podívejme se, na jarní dámské bundy, na které letos můžete natrefit v obchodech.

Krátká jarní bunda

Jedním z trendů na letošní jaro u dámských bund je krátké jarní bunda. Nemusíte mít bundu dlouhou až pod zadek, protože letos se nosí spíše ty kratší do pasu nebo k zadku. Jarní bundy se zajímavými vzory a potisky se vám určitě zalíbí. Hodí se jak ke kalhotám, tak i k sukni nebo šatům. Vyberte si jarní dámské bundy z velké nabídky obchodů, které právě teď plní své pobočky novou jarní kolekcí.

dámské jarní bundy

Džínové bundy klasika pro všechny

Džíska je taková klasická bunda, kterou můžete nosit nejen na jaře, ale i v létě nebo na podzim. Když je prostě venku trošku zima, určitě po ní sáhněte. Džínová bunda je oblíbená již po mnoho generací, proto si ji ani letos nebojte. Opět se můžete těšit na světle i tmavě modrou, černou nebo můžete zvolit i nějakou zajímavou barvu. Oblíbená je totiž i červená nebo bílá. Zajisté si některou vyberete a oblíbíte.

dámské jarní bundy

Nesmrtelné kabáty, trenčkoty a kabátky

Dalším oblíbenou jarní módou jsou kabáty a trenčkoty. Krásně vypasované jarní bundy jsou elegantní a hodí se nejen pro moderní slečny, ale i dámy. Stačí si jen vybrat z bohaté nabídky bund, které aktuálně najdeme v obchodech. Můžete si vybírat mezi mnoha barvami, velikostmi a styly. Chybu rozhodně neuděláte, když si na toto jaro vyberete jarní kabát.

dámské jarní bundy

Parky jsou stále v módě

Již delší dobu jsou v módě bundy parky. Nemusí být jen v klasické khaki barvě, ale poslední dobou je oblíbená také béžová, hnědá, černá nebo i modrá či červená. Záleží jen na vás, co máte ráda. S parkou rozhodně neuděláte vůbec chybu. Bunda je trendy a hodí se na jaře do každého počasí. Výhodou park je, že se hodí i pro plnoštíhlé postavy, protože pod ní můžete schovat špíčky.

Už víte, co si pořídíte za módu na jaro? Sáhnete po klasice, sportovní či koženkové bundě nebo zvolíte novou moderní bundu?

Foto: hm.com

Podívejte se na:
Udělejte si rybí cop
Trendy móda na jaro
Kabelky Desigual - super výprodej