Móda jaro 2015 - super jarní trendy

Jarní móda - H&M

móda jaro

Když se podíváme ven, uvidíme tam občas sníh, občas déšť a občas i celkem teplo. I tak to ale vypadá, že už zima bude vystřídána co nevidět jarem. Co tak na jaro myslet dopředu a pořídit se nejnovější módu na jaro 2015? V obchodech již brzy najdeme skvělé nejnovější trendy a my se s nimi seznámíme již teď.

Jaro je po dlouhé zimě u módy propojené se zajímavými barvami a vzory. Můžete se těšit na nové trendy, které jsou charakteristické právě pro jaro. Móda je opět velmi zajímavá a každá žena si bude moct vybrat mezi mnoha trendy. Záleží tak na každé, co má ráda a co si vybere právě na letošní jarní módu.

Bláznivé vzory pro rebelky

Pokud nejste šedá myška, tak se vám jarní móda určitě zalíbí. V módě totiž budou bláznivé vzory a barvy. Trendy vzory budou hýřit barvami nejrůznějších odstínů. Na šatech tak bude zajímavý vzor, na kterém najdete odstíny modré, hnědé, růžové, bílé či zelené. A rozhodně taková barevná kombinace nepatří jen do cirkusu, oblečení vypadá opravdu skvěle.

móda jaro

Pastelové jarní barvy

Oblíbené pastelové barvy jsou stále na výsluní. Není třeba se jich vůbec bát a můžete se do nich celá zahalit. K tomu přidejte menší prvek jiné barvy např. černá, která dodá vašemu jarnímu outfitu kouzlo. Oblíbené jsou jarní šaty, halenky nebo svetry těchto jemných odstínů. Tato móda na jaro je určená pro romantické duše.

Černobílá kombinace

Černá s bílou se drží na výsluní snad od začátku, ovšem teď na jaře s těmito barvami můžete doslova kouzlit. V módě jsou nejen jednoduché vzorky, ale i velké vzory, které se budou prolínat právě těmito dvěma odstíny. Tato kombinace se hodí pro všechny ženy, které chtějí být in nejen na jaře.

Vrstvení a vrstvení

Do módy opět vstupuje i vrstvená móda. Nemusíte si jí vůbec bát, protože se jedná o jeden z hlavních trendů pro sezónu jaro 2015. Tato móda vypadá skvěle v přírodních a dalších zajímavých barvách. Takže se nebojte několika vrstev oblečení.

Kovové odstíny dodají šmrnc

Tak jako minulý rok, tak i letos se můžete těšit na kovové odstíny. Nemusí se ale jednat pouze o halenku nebo kalhoty metalických odstínů, ale stačí si obléknout zlatý nebo stříbrný opasek nebo výrazné šperky. Skvěle vypadá i jen menší část na daném oděvu.

móda jaro

Inspirace 60. léty

Taktéž si můžete všimnout, že do jarní módy se dostávají klasické prvky ze šedesátých let. Vysoké boty, minisukně, pláště, límce a výrazné brýle. Takže, klidně můžete oprášit šatník po babičce, pokud dbala na módu.

Už víte, která móda na jaro je trendy?

Foto: hm.com
Podívejte se na:
Jarní móda vás přesvědčí ke koupi
Calzedonia - plavky, které vás potěší
Letní šaty prostě k létu patří


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.