Kate Hudson je tváří značky Lindex pro jarní a letní kolekci 2014

Móda Lindex

móda jaro léto

25.3.2014
Kate Hudson se stala tváří značky Lindex v jarní a letní kampani na rok 2014. Navazuje tak například na Gwyneth Paltrow či Penélope Cruz, které se staly tváří této značky v minulých letech. Kate Hudson je známá herečka a modelka, která byla nominována na Oscara za za vedlejší roli ve filmu Na pokraji slávy.

Jak jde vidět z fotek, Kate tato móda dokonale padne. Nová jarní a letní kolekce je svěží a opravdu jedinečná. Hodí se opravdu pro velké množství žen, protože zahrnuje více stylů. Převážně v ní ale najdete bohémský styl, který se hodí jak do společnosti, tak i na volný čas.

Kate podepsala se značkou Lindex smlouvu a bude provázet její módu rovnou ve třech kolekcích. To znamená, že se máme ještě na co těšit.

V letošní kolekci převládá oblečení bílé, krémové, černé, fialové a hnědé barvy. Pokud nechcete mít jen jednobarevné oblečení, vsaďte na vzory, které jsou drobné nebo markantnější, ale v obou případech výrazné. Oblečení je spíše volnější, protože oversized móda je letošním top trendem.Nová kolekce Lindex na jaro a léto se objevila v obchodech již 19. března. Určitě nezapomeňte navštívit svou nejbližší prodejnu, ať si můžete koupit skvělé trendy. Výhodou je, že tyto trendy zakoupíte za celkem dobrou cenu a navíc je možné je kombinovat s dalšími trendy klidně i od jiných značek.

Móda Lindex

móda jaro léto

Zaujala vás nová kolekce od Lindexu? Už víte, který trend si koupíte?

Foto: lindex.com
Podívejte se na:
Módní trendy - jaro/léto 2014
Mrkněte na jarní a letní boty 2014
Čím vás překvapí móda na jaro?


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.