Podzimní a zimní kozačky 2014

Kozačky Deichmann

kozačky

Jak už to vypadá, léto nás bohužel opustilo a začíná (i když ne kalendářně) podzim. Již nebude žádné teplé počasí až na babí léto, ale podzim a poté zima. Takže je nutné počítat s teplejším oblečením a kvalitní obuví. Mezi důležité boty patří určitě kozačky, které se hodí jak na podzimní, tak i na zimní období. Určitě vás zajímá, jaké se budou vyskytovat trendy v roce 2014. Tak se na ně podívejme, ať jste pěkně v obraze.

Kozačky na podpatku i bez něj

Milovnice podpatků se letos opravdu můžou vyřádit, boty s vysokým podpatkem opravdu poletí. Pokud je nemáte ráda, nemusíte zoufat, také bude na výběr z kozaček, které budou téměř bez nebo s velmi malým podpatkem. Navíc boty mohou být s platformou nebo klínkem, žádné omezování nebude, ba naopak čeká na vás velký výběr. Ať už si vyberete nízké nebo vysoké kozačky, ve všech případech je varianta s vysokým podpatkem.

Kozačky 2014

kozačky

Cvoky v hlavní roli

Letos vidíme nejrůznější cvoky a cvočky snad všude. Nejsou jen na oblečení a kabelkách, ale také na botách. To letos platí také u podzimní a zimní obuvi. Cvoky kontrastně zdobí černé kozačky kotníkové i kozačky až pod kolena v různých ornamentech a dodávají jim ten správný look. Kozačky tak nejsou nudné, ale hezky ozdobené se hodí do pochmurného počasí. Cvoky nemusí být pouze stříbrné, ale i zlaté či měděné.

Kotníkové kozačky se zajímavými prvky

Jak si můžete všimnout, některé kotníkové kozačky mají prvky jako z Divokého západu - špička je trošku zatočená, na botách můžou být třásně, cvoky nebo přezky. Tyto boty se ale nemusí každé ženě líbit, naštěstí jsou na trhu i klasické kotníkáče bez těchto prvků. Podpatek může být velmi nízký (cca centimetr nebo dokonce žádný) nebo naopak pár centimetrů. Výběr je opravdu bohatý, tak se zajděte mrknout do obchodů.

Vysoké kozačky nad kolena

Klasické vysoké kozačky, které jsou až pod kolena, patří mezi klasiku, kterou si ženy velmi rády obují. Krásné kožené kozačky se hodí převážně pro ženy, které mají štíhlé a dlouhé nohy, aby vynikly nejen nohy a kozačky, ale i celá postava. Kozačky pořídíte hlavně v barvě černé, hnědé a měděné, které jsou jak levné, tak i drahé.

Už jste si vybrala, jaké kozačky si koupíte na sezónu 2014?

Vysoké kozačky

kozačky

Foto: deichmann.com
Podívejte se na:
Šifonová móda je všude v obchodech
Podzimní móda plná elegance, koženky a zajímavých barev
Podzimní boty od Deichmanna


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.