Podzimní móda 2014 už zaplňuje obchody

Móda H&M

podzimní móda

Ke konci léta se nám již začínají obchody zaplňovat oblečením na podzim a zimu. Trendy se opět mění a my si opět můžeme rozšířit šatník. Zajímá vás, co se bude nosit? Jaké jdou do módy barvy, střihy a materiály? Podívejte se na následující rady, ať nosíte oblečení podle poslední módy. Tak jako pokaždé se jedná o skvělé trendy, které vymění ty současné. Podzimní móda 2014 je charakteristická zajímavými barvami a volnějším až maxi oblečením se špetkou elegance.

Vínovou a béžovou si na podzim zamilujete

Z hlavních barev podzimní módy je vínová a béžová barva. Tyto dvě barvy najdete snad ve všech obchodech a to již teď (alespoň v některých). Kromě triček, blůz, sukní či šatů si v této barvě můžete koupit kabáty, bundy nebo kalhoty. Možností je již teď spousta. Důležité je ale umět kombinovat tyto barvy s mírou, přidat k nim vhodný doplněk a skvělý outfit na letošní podzim je na světě. Krémová až béžová vypadá vždy velmi dobře a pokud máte ráda vínovou, tak se do letošního podzimu opravdu zamilujete.

podzimní móda 2014

Můžete zvolit i elegantní černou

Pokud se vám moc nelíbí barevné oblečení a ulítáváte na černé, tak si letos můžete opravdu vybírat. Černá bude patřit k těm nejoblíbenějším podzimním barvám a to jak v klasickém, tak i v elegantním stylu. Oblíbené budou v této barvě nejen bundy a kabáty, ale i blůzy, svetry nebo kalhoty. Podívejte se na článek, který se přímo tomuto tématu věnuje.

Nezapomeňte na křivák

V módě pořád zůstává i bunda křivák, která je na podzim akorát dělaná. Můžete si koupit koženkovou nebo koženou v různých barvách, nejčastěji narazíte na černou, ale i na hnědou nebo vínovou. Tato bunda se většinou prodává pouze do pasu či hned pod zadek. Natrefit také můžete na bundu ozdobenou kovovými ozdobami, které přidávají této drsnější bundě to pravé kouzlo.

K podzimu patří i svetry

Upnuté svetříky a oversized svetry tenčí i tlustější by vám neměly v podzimní výbavě chybět. V obchodech, ve kterých najdeme často svetry v krémové, khaki, vínové, hnědé, červené i černé, občas ozdobené vzory nebo proužky, mají již nachystané ty nejlepší vzory a střihy. Stačí si jen vybrat, jestli chcete svetr se zapínáním, přes hlavu, krátký, dlouhý nebo již zmíněný oversized.

svetry na podzim

Letošní podzimní móda je opravdu velmi zajímavá. Zatím si ale představujeme pouze první kousky, které se objevily v obchodech. V nadcházejících dnech se obchodou novou módou zaplní.

Foto: hm.com
Podívejte se na:
Podzimní boty od Deichmanna
Tally Weijl představila novou módu na podzim
Podzimní a zimní bundy - novinky 2014


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.