Louis Vuitton kabelky

louis vuitton kabelkaLouis Vuitton je značka, která je velmi oblíbená a luxusní. Stačí se jen podívat na jejich módní kousky. Dnes se podíváme na Louis Vuitton kabelky. Touží po ní mnoho žen. Jsou krásné, originální a luxusní. A jejich cena je proto trošku vyšší (stojí nad 10 tisíc Kč).

Kabelky Louis Vuitton jsou často v typických barvách LV. Jedná se o hnědou, světle hnědou, černou nebo bílou. Na nich uvidíme typický znak LV Louise Vuittona, čtverce nebo vzory. Můžete si vždy vybrat z velmi bohaté nabídky.

Často je nesprávně psané Luis Vuitton kabelky, kdy vypadlo písmenko O. Můžete si koupit klasickou kabelku, nebo malou kabelku či psaníčko na ples. Vždy se dá vybrat, protože výběr je neskutečně bohatý. U nás dole uvidíte jen zlomek toho, co je na trhu.

Pozor na padělky

Při nákupu si dávejte pozor na padělky, které se však v dobrých obchodech nevyskytují. Na aukcích na internetu nebo v bazarech se padělky dost často vyskytují. Také si nekupujte kabelku na tržnicích, a to nejen v Česku, ale i v Itálii nebo Tunisku… Nemyslete si, že nikdo nepozná, že máte padělek.
Padělané kabelky můžete poznat tak, že nejsou vyrobeny z jednoho kousku kůže, LV budete mít i na švech, budou vyrobeny z eko-kůže a nejsou zabalené v látkovém sáčku…

Koupí originální Louis Vuitton kabelky v butiku určitě neprohloupíte.
Podívejte se na některé kabelky od Louise Vuittona, které jsou in. Některé jsou menší a jiné větší.

Foto: louisvuitton.com.
Podívejte se na:
Louis Vuitton šátek
Louis Vuitton boty
Converse tašky
Kabelky přes rameno


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.