Kabelky přes rameno

Kabelky Deichmann

Kabelky jsou důležitým doplňkem každé ženy. Nosí se všude a je vaším oblíbeným a módním doplňkem. Výběru kabelky je třeba věnovat dostatek pozornosti, protože je nutné, abyste dbala na vzhled a kvalitu kabelky. Oblíbené jsou kabelky do ruky a také kabelky přes rameno.
Kabelky jsou jak levné, tak i drahé. Záleží na tom, jestli preferujete nějakou značku nebo na značky nehledíte. Elegantní kabelky se hodí do společnosti, proto se jim říká i společenské. Oblíbené jsou kromě látkových také kožené kabelky, které patří mezi nejprodávanější po řadu let.

Levné kabelky

Pokud preferujete levnou kabelku neohlížejte se po značkových. Levné kabelky přes rameno se dají pořídit i za několik stovek. Záleží na tom, kde nakupujete. Nejlevnější kabelky naleznete v obchodech s obuví. Ovšem i v obchodech s kabelkami jsou pěkné kousky za skvělou cenu. Pokud si vybíráte novou kabelku, dívejte se pozorně. Určitě objevíte pěkný kousek, který bude zároveň i levný.

Kabelky přes rameno jsou oblíbenější než ty do ruky, protože si ji dáte přes rameno a můžete v ruce držet něco jiného nebo s ní cokoliv jiného dělat.

Značkové kabelky

Tyto kabelky pořídíte za mnohem vyšší cenu než ty levné neznačkové. Značkové kabelky značek Louis Vuitton nebo Gucci pořídíte za cenu přes 10 tisíc. Značky typu Adidas, Roxy, Baťa nebo Guess stojí mnohem méně. Záleží jen na vás, kterou značku si vyberete a kolik chcete investovat do tohoto módního doplňku. Kvalitní kabelka přes rameno vám vydrží mnoho let, takže se do ní rozhodně vyplatí investovat.

Mezi oblíbené barvy kabelek patří černá, hnědá, šedá nebo béžová. Kabelky se zajímavým potiskem jsou velmi moderní nejen mezi mladými, ale i mezi staršími ženami.

Kabelky Roxy

Kabelky Louis Vuitton

Foto: deichmann.com, roxy.com, louisvuitton.com.
Podívejte se na:
Louis Vuitton kabelky
Roxy kabelky
Converse tašky
Kabelky a psaníčka


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.