Nezapomeňte na podzim na vhodné doplňky

Doplňky H&M

podzimní doplňky

29.8.2013
Počasí venku nám ukazuje, že léto už je pryč a přichází podzim. Šaty, plavky i topy zase bohužel schováme do skříně a je na čase si obléknout něco teplého, ať venku nezmrzneme. Opět bude tedy nastupovat klasika, jako jsou kabáty, bundy či svetry. Ať ale nevypadáte smutně a tmavě, nezapomeňte na vhodné doplňky, které outfit krásně rozsvítí.

Šátky a šály ochrání krk a zvýrazní obličej

Pro někoho může být šátek jen potřebná část oblečení, která slouží k tomu, ať nedostane angínu. Ve skutečnosti se ale jedná o módní doplněk, který ženu skvěle zvýrazní. Musí ale zvolit správnou barvu a střih. Právě výběr barvy by se neměl podceňovat, protože šátek či šálu nosíme přímo u obličeje a tím pádem jej nejvíc ovlivňuje. Šátky můžete koupit jak jednobarevné, tak i se vzory. Letos pofrčí kostky, geometrie i květiny. Pokud raději sáhnete po pletené šále, tak také chybu neuděláte.

Šperky dodají ten správný šmrnc

Která žena by neměla ráda šperky? Nemusí se jednat pouze o zlato nebo stříbro, ale klidně zvolte i bižuterii nebo chirurgickou ocel. Náušnice, řetízek i prstýnek vás krásně rozsvítí, pokud budete mít tmavý svršek a šperky půjdou trošku vidět. Nezapomeňte ani na hodinky, které se vždy hodí. Nezapomeňte, ale ať si šperky oblékáte s rozumem a nemáte jich zbytečně hodně, což by mohlo působit spíše směšně.

Opasek je též nezbytností

Možná si říkáte, že k čemu na podzim dbát na správný výběr opasku, vždyť stejně jej nelze vidět. To je pravda není vidět, pokud nemáte bundu do pasu. Ta se dost nosí hlavně ze začátku podzimu, proto si jej mnozí lidé všimnou. Pěkný pásek se zajímavou přezkou má rozhodně své kouzlo. A pokud nosíte delší bundy a kabáty, tak také si jej někdy svlékáte a to je přesně ten okamžik, kdy ho uvidí i jiní.

Čepice Lindex

čepice a klobouky

Čepice a klobouky

Pokud je venku velká zima, je vždy lepší si dát na hlavu čepici. Letos klidně si na ní dejte i klobouk, který stal módní záležitostí letošního roku. Nemusíte se bát, že jej nosí jen dámy staršího věku, jsou i pro mladší ženy. Klobouk se stuhou či peřím vypadá velmi elegantně.

Rukavice také potěší

Také nezapomeňte na rukavice, v druhé polovině podzimu se vám budou rozhodně hodit. Koupíte je jak kožené, tak i pletené v zajímavých barvách. Není vůbec důvod se stydět si je obléct, protože některé jsou protkané stříbrnou nebo zlatou nití, což ve výsledku vypadá jako metalický odstín. Můžete ale zůstat i u staré klasiky, což jsou černé rukavice.

Už víte, jaké si vyberete podzimní doplňky?

Doplňky H&M

podzimní doplňky

Foto: hm.com, lindex.com
Podívejte se na:
Šifonová móda je všude v obchodech
Podzimní móda plná elegance, koženky a zajímavých barev
Podzimní boty od Deichmanna


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.