OC Chodov stojí za navštívení

29.9.2013
Obchodní centrum Chodov patří k těm největším a nejvýznamnějším centrům, jež se nalézají v České republice. Na Praze 11 vás hned zpovzdálí překvapí impozantní stavba, kterou je právě OC Chodov. Pokud se tam vydáte, určitě budete překvapeni množstvím obchodů, služeb a akcí, které se pravidelně konají (mohou vás potěšit módní přehlídky, trhy i různé slevy). Pokud nevíte, kam na nákupy, tak je Chodov tou nejlepší variantou.

Obchody v centru

oc chodovV centru nalezneme mnoho zajímavých obchodů a značek. Mapa obchodů je dostupná na místě nebo na internetu. Z oblasti módy stačí vyjmenovat tyto obchody:
7camicie, Adamis, Armani Jeans, Bershka, C&A, Camaieu, Comtessa, Desigual, Diesel, Esprit, Gant, Guess, Kara, Karen Millen, Kenvelo, Lindex, Marks & Spencer, New Yorker, Nord Blanc, Orsay, Pietro Filipi, Promod, Pull&Bear, Tally Weijl, Tatuum, Tchibo, TimeOut, Tommy Hilfiger, Vans, Zara, S. Oliver, Calzedonia, Etam, Intimissimi, Oxalis Dessous, Triumph,...
Obuv: Adidas, Aldo, Bata, Crocs, Ecco, Foot locker, Humanic, Salamnder, Vagabond, Vans,...
Ostatní: DM drogerie, Lékárna, Curaprox, BBC Fitness, čistírna oděvů, CarWash, banky, zverimex, Kadeřnictví Klier, parfumerie, Eiffel optic, Grand optical, Datart, Albert a mnoho dalšího.

Otevírací doba

Až na výjimky je v OC Chodov otevřeno každý den a to:
v Albertu od 7:00 do 22:00
v obchodech od 9:00 do 21:00
v gastru od 10:00 do 22:00

Adresa nákupního centra

Obchodní centrum se nachází na této adrese:
Roztylská 2321/19
148 00 Praha 11
GPS: 50°1'55.408"N, 14°29'28.078"E
OC je snadno dosažitelné nejen autem, ale i městskou dopravou (metro a autobusy).

Volná místa

Hledáte-li práci, stačí se zeptat ve vybraných obchodech, sledovat výlohy obchodů nebo i stránky centra, kde také naleznete volná místa. Můžete tak budovat svou kariéru zrovna v centru Chodov.

Máte také rádi Centrum Chodov, které je ideální nejen na nákupy dámského, pánského a dětského oblečení, ale i na návštěvu restaurací a různých akcí?

Podívejte se také na:
Nová Karolina v Ostravě
Nové OC Letmo v Brně
Olympia Brno


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.