Tally Weijl

tally oblečeníTally Weijl je módní značkou, kterou založila Tally Elfassi-Weijl a Beat Grüring v roce 1984. I když byl první obchod otevřen ve Fribourgu a dodnes má Tally Weijl hlavní sídlo v Basileji, designéři sídlí v Paříži, městě módy. Dnes jsou obchody této značky rozšířené po celé Evropě. V ČR byl první obchod otevřen až v roce 2007, nicméně se těší velké oblibě.

Tally Weijl a katalog

Tally Weijl nabízí velmi veselé oblečení, které ukazuje sebevědomí ženy, její chuť provokovat, být trendy a bavit se. To vidíte i v pravidelném katalogu. V obchodech Tally Weijl naleznete vždy ty nejmódnější kousky, nabízí velmi široký výběr kalhot, svetrů a různých topů, které jsou často velmi lehce kombinovatelné. Hlavní myšlenkou je, že každá žena nebo dívka má potřebu cítit se „totally sexy“, což je splněno na 100 %.

V obchodech na vás čeká skvělá móda

I když se to při vchodu do obchodu nemusí zdát, i zde můžete najít řadu Tally BASIC, která je založena na střídmých střizích ale i nespočtu barev. Tyto kousky jsou vhodné pro střízlivější outfity nebo pro sport. Co se týká doplňků Tally Weijl, designéři se opravdu vyřádili, stejně jako každou kolekcí. K mání je nepřeberné množství pásků, šátků a šálek, čelenek, šperků a v neposlední řadě jsou zde boty.

Vše má svůj nápad, svůj příběh, nečekejte tedy žádné minimalistické kousky s nádechem elegance a nadčasovosti. Modely vybízí k provokaci a nespoutanosti. Je to o téměř bezhlavém následování trendů. Flitry, průstřihy, potisky, mašle, šněrování, výstřihy, krajky a syté barvy. To vše je Tally Weijl.

Už interiér obchodu vám napoví, kde že se to nacházíte. Procházíte mezi disko koulemi, zdi jsou lesklé a ještě třpytivějšími nápisy, každých pár kroků se můžete uvelebit v pohodlném koženém křesílku.

ESHOP Tally Weijl

Bohužel, pro ČR e-shop prozatím není. Třeba se časem zprovozní online shop. Výběr je neustále mnohem širší než v mnohých obchodech a síť prodejen u nás se postupně rozšiřuje. Tak snad nebudou postupem času všechny trendy od Tally Weijl nedostatkovým zbožím.

Prodejny Tally Weijl

V Česku se nachází několik prodejen Tally Weijl a to v těchto městech:
Brno (Olympia, Vaňkovka, nám. Svobody), České Budějovice (IGY centrum), Chomutov (OC Chomutovka), Hradec Králové (Atrium, Futurum), Jihlava (City Park), Karlovy Vary (Varyáda), Liberec (Forum), Ostrava (Avion, Nová Karolina), Pardubice (Palac), Plzeň (Plaza), Praha (Europark, Arkády Pankrác, Palladium, Galerie Harfa, Nový Smíchov, Wilsonova), Ústí nad Labem (Forum), Olomouc (Olympia). (Seznam není garantován.)

Foto: tally-weijl.com

Letní šaty 2012
Jarní boty 2012
Takko
Zara oblečení


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.