OC Letňany - největší obchodní centrum v ČR

14.7.2014
Největší obchodní centrum nejen v Praze, ale i v celém Česku je obchodní centrum Letňany. Toto centrum je charakteristickém svým originálním vzhledem, každý vchod je ozdoben zajímavým ornamentem a uvnitř se můžete těšit na velké množství obchodů, restaurací a dalších atrakcí.

OC Letňany najdete plno atrakcí a obchodů pro děti, dále koberce Breno, BauMax, Sportovní centrum, Ice Arena, multikino Cina City, hypermarket Tesco, obchody s módou a obuví, zlatnictví, sportovní oblečením a další.

oc letňany

Obchody s módou

Najdete tam například tyto obchody: Bershka, Biba, Blažek, Bushman, C∓A; Calvin Klein, Camaieu, Camel Active, Celio, Chica & Chico, Domi, E.L., Esprit, Etam, F1-store, Gant, Gate, Guess, H&M, Infinite, Jennyfer, Kara, KBS, Kenvelo, Marks&Spencer, Milavitsa, Momon Fashion, Mustang, Natali Bolgar, New Yorker, Next, Nickelson&Hilfiger denim, Only, Orsay, Pietro Filipi, Planeta Kids, PME Legend, Promod, Pull&Bear, QuikSilver, SAM, s.Oliver, Styx, Tchibo, Terranova, Timeout, Tom Tailor, Tornado, Uncle Sam, Wrangler&Lee, Zara atd.

Obchody s obuví

Baťa, Danea, Dapi, Deichmann, Humanic, La Farfalla, Little Foot, Pery, Reno, Wojas atd.

Další obchody

Dále tam najdete kino Cinema City, Oxalis, vinařství, zlatnictví, hodinářství, DM drogerii, Curaprox, lékárnu, parfumérie, Oresi, Kiku, Datart, Bontonland, JRC Gamecentrum, kadeřnictví, banky (AirBank, mBank, Raiffeisen Bank, Česká spořitelna), květiny, právní pohotovost, pošta atd.

Otevírací doba

Až na výjimky je v OC Letňany otevřeno každý den a to:
v obchodech od 10:00 do 21:00
Tesco - má otevřeno nonstop

Adresa nákupního centra

Obchodní centrum se nachází na této adrese:
Veselská 663
199 00 Praha 9
GPS: 50°8'12.971"N, 14°30'9.747"E
Autem se snadno dostanete do centra přes křižovatku Veselská a Kbelská (parkování je možné před OC), také je možné se tam dopravit bezplatnou autobusovou linku ze stanice metra Letňany a jezdí tam i autobus ze stanice Palmovka (140), Vysočanská a Skalka (195) a Nádraží Holešovice (201) do zastávky Tupolevova.

Volná místa

Pokud hledáte práci, zeptejte se v některých obchodech, sledujte výlohy obchodů, na kterých často bývají letáky s tím, že někoho přijmou. Můžete se dívat i na webové stránky centra, kde taktéž jsou pracovní příležitosti. Začněte svou kariéru v tomto prestižním nákupním centru.

Chodíte rádi do obchodního centra Letňany? Kam nejraději?

Foto: images.google.com

Podívejte se také na:
Nová Karolina v Ostravě
Nové OC Letmo v Brně
Obchodní centrum Chodov


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.