Plesové šaty

Plesové šaty

plesové šatyPlesová sezóna je již za dveřmi a určitě i vás čeká nelehký úkol, kterým je vybrat si krásné plesové šaty nebo společenské šaty. Nádherné šaty, boty, šperky a slušivý účes dodává každé ženě na plese ten správný šmrnc a také atmosféru. Proto věnujte dostatek pozornosti všem těmto důležitým věcem. Nenechávejte nic na poslední chvíli ani nic náhodě. Ciťte se na plese jako princezna.

Výběr plesových šatů není vždy jednoduchý, spíše je vždy velmi složitý. Důležité je zvolit správný střih a správnou délku. Jste-li vysoká, oblečte si dlouhé plesové šaty. Naopak, pokud jste malá, vsaďte na koktejlky. Vybrat si můžete také plesové šaty s korzetem, vypasované nebo volné.
Oblíbené barvy, které se považují za klasiku, jsou bílá, krémová a černá. V poslední době se stávají in barvy teplejší jako červená a žlutá nebo studenější modrá, zelená či fialová.

K šatům si obujte vhodnou obuv. Hodí se střevíčky ve stejné barvě jako máte plesové šaty, popřípadě můžete zvolit černé, které se hodí snad všude.
Dále si nezapomeňte vzít psaníčko, které by mělo ladit k šatům.
Další důležitou součástí je vhodné líčení a účes.

Plesové šaty 2012 si můžete koupit v buticích, na internetu, půjčit si je v půjčovně nebo si je můžete nechat ušít na míru. Vždy dbejte na to, aby vám šaty perfektně padly. Plesové šaty si můžete levně pořídit v bazaru nebo od kamarádky, která se jich ráda zbaví. Také je můžete použít na ples v příštím roce nebo na maturitní ples jako maturitní šaty.

Foto: onlygowns.com

Podívejte se také na:
Plesové šaty


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.