Plesové šaty

plesové šatyJiž brzy zde bude zase plesová sezóna 2010/2011. Určitě i vy rády chodíte na plesy, takže jedno je jisté - potřebujete plesové šaty.
Plesové šaty by měly být krásné, elegantní a hlavně by vám měly padnout. Šaty si můžete pořídit nějaké značkové, nechat si je ušít na míru nebo použít ty z minulého roku.

Poslední léta jsou oblíbené plesové šaty jednoduché ale zároveň nápadité. Důležité je, aby vynikly vaše křivky. Můžete poodhalit hrudník či záda, tímto nikoho neurazíte. A pokud chcete ukázat toho mnohem více zkuste i klasické koktejlky. Hlavně, ať už budete mít plesové či společenské šaty, buďte elegantní, sexy a sebevědomá.

Už před samotným výběrem šatů si rozmyslete, jaký typ šatů chcete. Jestli to budou nadýchané krajkové šaty nebo jednoduché splývající šaty, které vypadají velmi elegantně obzvláště na vysoké a štíhlé postavě.

V případě, že máte nějaké to kilečko navíc, nezoufejte, protože šaty mají různé střihy a barvy, a tak můžete pod nimi i toto schovat. Pokud chcete zhubnout, máte nejvyšší čas se do hubnutí pustit.
K plesovým šatům samozřejmě patří i plesová obuv, která by měla být v barvě šatů nebo v neutrální barvě jako je černá.

Boty i plesové šaty si můžete půjčit v půjčovnách šatů, nejenže si tam vyberete šaty, které se vám budou líbit, ale nebudete trávit hodiny a hodiny chozením po obchodech a vybíráním těch správných šatů. V neposlední řadě půjčením také ušetříte.

Podívejte se:
Plesové šaty 2012.


Další články o módě najdete v novém magazínu pro ženy a dívky BuďKočka.cz.